Bydgoszcz
17C
94% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 17 • L 16
16C
Pt
9C
Sob
13C
Nd
12C
Pon
13C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAktualności - BydgoszczKolejne sukcesy Mat-Budu. Przedsiębiorstwo zdobyło prestiżowe nagrody
17.12.2020 | 21:51

Kolejne sukcesy Mat-Budu. Przedsiębiorstwo zdobyło prestiżowe nagrody

Na zdjęciu: Przedsiębiorstwo Mat-Bud i prezes Jacek Rutkowski zdobyli kolejne wyróżnienia.

Fot. arch. prywatne

Firma Mat-Bud została wyróżniona tytułami Brylanty Polskiej Gospodarki, a także Orzeł Polskiego Budownictwa. Nagrodzono również prezesa Jacka Rutkowskiego.

W ramach XIII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki przedsiębiorstwo zostało wyróżnione przez Instytut Europejskiego Biznesu. Nagrodę przyznano na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego. Wcześniej firma zdobywała tytuł w latach 2016-2020. Była też wiele razy wyróżniana w konkursie Gepardy Biznesu.

Mat-Bud został też doceniony przez Kapitułę Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorczość.pl tytułem Orły Polskiego Budownictwa przyznawanym firmom tworzącym budownictwo nowoczesne i bezpieczne oraz stanowiącym wzór dobrego zarządzania. Ponadto, prezes Jacek Rutkowski został wyróżniony tytułem i statuetką „Zasłużony dla Polskiego Budownictwa” oraz statuetką „Orzeł Polskiego Budownictwa 2020”.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAT-BUD powstało w 1998 roku i specjalizuje się w hurtowej i detalicznej sprzedaży materiałów budowlanych. Zatrudnia ponad 180 pracowników w 12 oddziałach, m.in. w Bydgoszczy i Toruniu.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści