Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejne wygrane w grach Lotto. Padły one także w Bydgoszczy

Dodano: 23.03.2022 | 06:55

Na zdjęciu: Wygrane w grach liczbowych Lotto padły w ostatnich dniach także w Bydgoszczy.

Fot. Archiwum

Pierwszy dzień wiosny był udany dla graczy Lotto. Na ich konta wpadły pokaźne kwoty pieniędzy, a dwie wygrane padły w kolekturach w Bydgoszczy.

Pierwszy dzień wiosny (21 marca) był niezwykle szczęśliwy dla osoby, która zawarła zakład na wieczorne losowanie Mini Lotto w kolekturze Lotto przy ul. Solskiego na Szwederowie. Zwycięzca miał na kuponie dokładnie te liczby, które padły w losowaniu, tj. 13, 27, 33, 34 i 37. Oprócz osoby w Bydgoszczy, te same cyfry na kuponie miała także osoba, która zagrała w kolekturze w Świętochłowicach, stąd na konta tych osób wpadnie pokaźna suma 139 740,50 zł.

Kolejna wygrana padła w zdrapce „Retro Kasa”, a cieszył się z niej gracz z bydgoskiego Fordonu, który w punkcie przy ul. Przybory 1G wydał 5 złotych na zdrapkę, a pod jedną z dziesięciu szans krył się diament. Na konto tego gracza wpłynie kwota blisko 180 tys. zł.

To nie koniec, bo wygrane padły także w Koronowie, gdzie w zdrapce „Platynowa siódemka”, gracz natrafił na symbol platyny na ostatniej, dwudziestej grze i wygrał 470 tys. zł (dodajmy, że zdrapkę kupił on za 10 złotych w kolekturze przy Pomianowskiego), natomiast w Świeciu w pierwszym dniu wiosny gracz zagrał w Keno, a na jego kuponie osiem z dziesięciu postawionych liczb było wśród dwudziestu, jakie wylosowano, co oznacza, że wygrał 10 tys. zł.

0 0 votes
Article Rating
Kolejne wygrane w grach Lotto. Padły one także w Bydgoszczy
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments