Bydgoszcz
6C
Opady
87% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 7 • L 6
8C
Sob
8C
Nd
9C
Pon
11C
Wt
10C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesKolejne wyróżnienie dla Bydgoszczy w dziedzinie biznesu!
19.01.2018 | 14:03

Kolejne wyróżnienie dla Bydgoszczy w dziedzinie biznesu!

Miasto zostało ponownie docenione przez autorów plebiscytu.

Na zdjęciu: W Bydgoszczy wciąż rozwija się sektor BPO/SSC.

Fot. Stanisław Gazda

Bydgoszcz została doceniona w międzynarodowym plebiscycie za działania na rzecz rozwoju i promocji sektora nowoczesnych usług dla biznesu.

Już po raz szósty BiznesPolska i Europejskie Stowarzyszenie Usług Wspólnych (European Shared Services Association) zorganizowały plebiscyt CEE Shared Services and Outsourcing Awards. Wydarzenie gromadzi ponad 300 przedstawicieli największych firm outsourcingowych z Polski i świata, rozwijających swą działalność w Europie Środkowo-Wschodniej. W tegorocznej edycji, wśród nominowanych miast w kategorii „Miasto wschodzące” znalazła się Bydgoszcz.

Wyróżnienia przyznawane są za wybitne osiągnięcia w dziedzinie rozwoju i promocji. Kapituła plebiscytu składa się z 32 przedstawicieli największych firm i organizacji branżowych. Wyróżnienia są przyznawane na podstawie głosowania.

Pozycja Bydgoszczy na tzw. krótkiej liście miast nominowanych wiążę się z rozwojem sektora BPO/SSC w naszym mieście. Pod koniec 2017 r. pracowało w nim 10 tys. pracowników. Miasto było już laureatem plebiscytu w 2016 r. W grudniu 2017 r. Bydgoszcz otrzymała też prestiżowe wyróżnienie w ramach konkursu polskiej branży nieruchomości CIJ Awards – „Best Investor Friendly City”.


Powiązane treści