Bydgoszcz
4C
Słonecznie
75% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSW
H 4 • L 3
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportKolejne wzmocnienie Łuczniczki. Nowy libero
Łuczniczka - Lotos Gdańsk - JG (2)
27.06.2017 | 15:00

Kolejne wzmocnienie Łuczniczki. Nowy libero

Łuczniczka ma nowego zawodnika.

Na zdjęciu: W poprzednim sezonie na pozycji libero grał Mateusz Czunkiewicz.

Fot. Jacek Gil

Działacze Łuczniczki Bydgoszcz już praktycznie skompletowali skład na nowy sezon PlusLigi. Dzisiaj, bydgoską drużynę wzmocnił libero Adam Kowalski.

Kowalski w minionym sezonie grał w AZS-ie Częstochowa, a wcześniej także w Cerrad Czarnych Radom (przez trzy sezony). Z Łuczniczką związał się dwuletnią umową. Adam Kowalski jest wychowankiem Norwidu Częstochowa, z kolei na parkietach PlusLigi możemy go oglądać od 2013 r. (w latach 2010-2013 występował w SMS PZPS Spała).

Jak przyznaje sam zawodnik, już pod koniec minionego sezonu otrzymał propozycję gry w Łuczniczce. – Wiem też, że nowy trener Łuczniczki – Kuba Bednaruk widział dla mnie miejsce w składzie, co miało dla mnie duże znaczenia. Na pewno klub jak i ja osobiście chcemy poprawić rezultaty, jakie osiągnęliśmy w ostatnim sezonie. Myślę, że ta nowa drużyna, która powstaje będzie miała na to spore szanse. Chciałbym, abyśmy dzięki dobrej pracy robili z każdym dniem krok do przodu, a wtedy o wyniki będziemy mogli być spokojni – powiedział libero, którego wypowiedź przytacza oficjalna strona klubowa.

Adam Kowalski związał się z Łuczniczką dwuletnim kontraktem.


Powiązane treści