Bydgoszcz
11C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 13 • L 11
13C
Sob
14C
Nd
15C
Pon
12C
Wt
9C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleKolejne zaginięcie w mieście! Trwają poszukiwania 59-latka, ostatnio widziany był w okolicy Starego Rynku
zaginięcie - leszek janowicz - BCZK
25.06.2019 | 17:28

Kolejne zaginięcie w mieście! Trwają poszukiwania 59-latka, ostatnio widziany był w okolicy Starego Rynku

O poszukiwaniach mężczyzny poinformowali policjanci za pośrednictwem Bydgoskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Na zdjęciu: Zaginiony 59-letni Leszek Janowicz.

Fot. Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego

Funkcjonariusze bydgoskiej policji proszą o pomoc w poszukiwaniach 59-letniego mężczyzny.

Policjanci poinformowali za pośrednictwem Bydgoskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego o drugim w ciągu kilkudziesięciu godzin zaginięciu na terenie miasta. Tym razem poszukiwany to 59-letni Leszek Janowicz. Mężczyzna wyszedł z domu 7 czerwca w godzinach porannych i do teraz ani nie wrócił do mieszkania, ani też w żaden sposób nie nawiązał kontaktu ze współlokatorem.

Funkcjonariusze przedstawili również rysopis zaginionego 59-latka. Ma on 180 cm wzrostu, 70 kg wagi, siwe przetłuszczone włosy, brodę i wąsy, ciemny kolor oczu, jest szczupłej budowy ciała. Poszukiwany – jak informują służby – chodzi w za dużych rzeczach, jesiennej kurtce, czapce zimowej i ubiera się nieadekwatnie do pór roku. Ponadto może on sprawiać wrażenie osoby zaniedbanej, a często był widywany w rejonie Starego Rynku i Wyspy Młyńskiej.

Poszukiwania mężczyzny prowadzą policjanci z komisariatu na Śródmieściu. Osoby znające miejsce pobytu 59-latka są proszone o kontakt z dyżurnym KP Bydgoszcz Śródmieście pod nr telefonu 52 588-11-60 lub 997/ 112.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści