Bydgoszcz
15C
Słonecznie
76% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 16 • L 14
13C
Pon
12C
Wt
11C
Sr
11C
Czw
9C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaKolejne zmiany w komunikacji. W związku z remontem ulicy Wojska Polskiego
autobus_ linia 61_ kierunek Rekinowa (przystanek Wojska Polskiego-Kładka)_ SF (1)
19.09.2018 | 12:28

Kolejne zmiany w komunikacji. W związku z remontem ulicy Wojska Polskiego

Zmiany obowiązują od 19 września.

Na zdjęciu: Pasażerowie (między innymi korzystający z autobusów linii nr 61) muszą liczyć się z kolejnymi zmianami w organizacji ruchu.

Fot. Szymon Fiałkowski

Wprowadzono kolejne zmiany w organizacji ruchu na Wojska Polskiego. Te dotknęły również autobusy.

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, dla ruchu kołowego zamknięto odcinek południowej jezdni ul. Wojska Polskiego pomiędzy ulicami Baczyńskiego i Chemiczną.

W związku ze zmianami, inaczej kursować będą także autobusy komunikacji miejskiej. Te na linii 59 w wariancie podstawowym nadal kursować będą do przystanku Wojska Polskiego/Baczyńskiego, zaś autobusy na trasie od pętli na Błoniu do Łęgnowa nie będą zatrzymywać się na przystanku Kapuściska, zaś w drugą stronę zatrzymuje się na przystankach Kapuściska i Wojska Polskiego/Baczyńskiego.

Na linii 61 autobusy cały czas kursować będą do przystanku Wojska Polskiego/Baczyńskiego. Z kolei te jadące na trasie Rekinowa – Mokra zatrzymują się na przystanku Kapuściska, który jest zlokalizowany na ul. Chemicznej za Wojska Polskiego, a w odwrotnym kierunku zatrzymywać się będą na przystankach Kapuściska i Wojska Polskiego/Baczyńskiego.

Autobusy na linii 73 będą się zatrzymywały na przystanku Kapuściska, a następnie wykonają nawrót w kierunku ul. Pod Skarpą. Z kolei nocny autobus linii 31N w drodze do Łoskonia będzie się zatrzymywał na przystanku Kapuściska, zaś jadąc w kierunku Dworca Leśne i Podkowy zatrzymywać się będzie na przystankach Kapuściska i Wojska Polskiego/Baczyńskiego.

Kapuściska_19.09 - mapka kursowania autobusów

Przystanek Wojska Polskiego/ Baczyńskiego w kierunku ulicy Chemicznej zlokalizowany za skrzyżowaniem ul. Wojska Polskiego – Baczyńskiego zostanie przeniesiony przed skrzyżowanie, a ten zlokalizowany na Wojska Polskiego/Łukasiewicza zostanie zlikwidowany.


Powiązane treści