Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejny transfer BKS Visły. Wychowanek Resovii dołączył do bydgoskiego klubu

Dodano: 23.06.2023 | 11:56

Na zdjęciu: Mikołaj Słotarski został nowym rozgrywającym BKS Visły ProLine Bydgoszcz.

Fot. BKS Visła ProLine Bydgoszcz / materiały prasowe

Już tylko na jednej pozycji siatkarski BKS Visła ProLine Bydgoszcz musi skompletować skład na sezon 2023/2024 Tauron I ligi. W piątkowe (23 czerwca) przedpołudnie, trzecia drużyna minionego sezonu zaplecza PlusLigi podała nazwisko kolejnego nowego zawodnika w składzie.

Bydgoski zespół będzie miał zupełnie nowy duet rozgrywających. Po wywalczeniu brązowego medalu w minionym sezonie, z klubem pożegnali się Kanadyjczyk Maxwell Elgert oraz Michał Szczechowicz (obaj szukają nowego klubu). W zamian, do Bydgoszczy trafili Damian Czetowicz, który w minionym sezonie awaryjnie dołączył do występującego w PlusLidze Cuprum Lubin, po tym, jak z klubem z Dolnego Śląska pożegnał się Grzegorz Pająk i przeszedł do Indykpolu AZS-u Olsztyn, a dzisiaj poinformowano, że jego zmiennikiem będzie Mikołaj Słotarski.

Słotarski przychodzi do Bydgoszczy z Chrobrego Głogów, w którym spędził poprzedni sezon, a jest wychowankiem AKS Resovii Rzeszów. To drugi gracz, który do zespołu Michala Masnego przechodzi z Głogowa, wcześniej na taki sam krok zdecydował się atakujący Krzysztof Rykała. Poza tym, bydgoski klub ogłosił wcześniej pozyskanie drugiego atakującego Łukasza Szarka oraz przyjmującego Tomasza Polczyka. Do zamknięcia składu pozostaje obsadzenie pozycji libero.

Z BKS-em Visłą kontrakty przedłużyli wcześniej przyjmujący Kamil Gutkowski, Antoni Kwasigroch i Wojciech Malinowski oraz środkowi Wojciech Kaźmierczak, Damian Radziwon, Emil Narkowicz i Paweł Cieślik.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments