Bydgoszcz
1C
Śnieg
83% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 2 • L -0
1C
Pt
1C
Sob
0C
Nd
-2C
Pon
-4C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleKolejny wypadek na DK10. Zderzenie trzech aut dostawczych
TIR wypadek
17.11.2017 | 09:45

Kolejny wypadek na DK10. Zderzenie trzech aut dostawczych

Jeden z kierowców w stanie poważnym został przewieziony do szpitala.

Na zdjęciu: Trzy auta zderzyły się na DK10. Droga jest całkowicie zablokowana.

Fot. Archiwum

Groźny wypadek na DK10. Na skrzyżowaniu z ul. Prądocińską zderzyły się trzy auta ciężarowe.

Jak się dowiedzieliśmy na stanowisku kierowania KM PSP, w zderzeniu uczestniczyły trzy pojazdy. Jeden po zderzeniu wypadł z drogi. W wyniku zderzenia ranna została jedna osoba – kierujący jednego z aut został przetransportowany do szpitala, a stan jego zdrowia jest poważny.

Drugi z kierowców był zakleszczony w swoim pojeździe. Na miejscu pracują cztery zastępy strażaków (dwa z OSP Solec Kujawski i dwa ze szkoły podoficerskiej komendy straży w Bydgoszczy), a także dwa zespoły ratowników medycznych i policjantów. Krajowa dziesiątka jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach.

Aktualizacja, 10:30: Utrudnienia maja potrwać do ok. 13:30. Zorganizowane zostały objazdy w stronę Piły w Makowiskach na Nowotoruńską do Bydgoszczy, a w stronę Torunia w miejscowości Stryszek do Bydgoszczy przez al. Jana Pawła.

Aktualizacja, 10:55: Policjanci wstępnie wyjaśnili okoliczności zdarzenia. Tir volvo najechał na tył dostawczego mercedesa, który odbił na pobocze. Szwedzki pojazd następnie zderzył się czołowo z nadjeżdżającym volkswagen crafterem. To kierowca vw trafił do szpitala. Jego stan określany jest jako bardzo ciężki.


Powiązane treści