Bydgoszcz
18C
Niebo częściowo zachmurzone
72% wilgotność
Wiatr: 3km/h ESE
H 19 • L 17
16C
Sr
14C
Czw
16C
Pt
15C
Sob
15C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportKolejny zawodnik zostaje w Zooleszcz Polonii. Jeden z liderów uzgodnił warunki kontraktu na 2020
Dimitri Berge, Jerzy Kanclerz - SF
07.10.2019 | 13:47

Kolejny zawodnik zostaje w Zooleszcz Polonii. Jeden z liderów uzgodnił warunki kontraktu na 2020

Na zdjęciu: Dimitri Berge wczoraj odbierał z rąk prezesa Zooleszcz Polonii Jerzego Kanclerza puchar za zajęcie drugiego miejsca w międzynarodowych mistrzostwach Bydgoszczy.

Fot. Szymon Fiałkowski

Dimitri Berge to trzeci zawodnik, który poinformował o osiągnięciu porozumienia w sprawie startów w Zooleszcz Polonii.

Co prawda, zawodnicy kontrakty z klubami mogą oficjalnie podpisywać od początku listopada, ale nie oznacza to, że kluby nie próżnują na rynku transferowym. W Bydgoszczy na razie zdecydowano się na stabilizację.

Jak już wcześniej informowaliśmy, warunki kontraktu na sezon 2020 z Zooleszcz Polonią uzgodnili kapitan drużyny Kamil Brzozowski i Australijczyk Josh Grajczonek, natomiast w niedzielę o tym samym poinformował kibiców Dimitri Berge. Francuz zrobił na prezentacji przed niedzielnymi zawodami o Międzynarodowe Mistrzostwo Bydgoszczy, w których zajął drugie miejsce.

Chęć pozostania w Bydgoszczy wyrazili także Duńczyk Rene Bach i Marcin Jędrzejewski, a ważne kontrakty mają Słoweniec Matic Ivacic, Niemiec Valentin Grobauer oraz Czech Ondrej Smetana. Ponadto, w Polonii nadal jeździć będzie młodzieżowiec Tomasz Orwat.

Prezes i właściciel klubu Jerzy Kanclerz chce skład wzmocnić. Niewykluczone, że do Polonii dołączy dwójka nowych seniorów i młodzieżowców. Wśród tych drugich, Polonia chciałaby na zasadzie transferu definitywnego pozyskać Mateusza Tondera, który reprezentował barwy Falubazu Zielona Góra, a w bydgoskim zespole startował jako gość.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści