Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowa siatkarka w Pałacu. Przyjmująca dołączyła do bydgoskiego zespołu

Dodano: 27.06.2022 | 16:18

Na zdjęciu: Koleta Łyszkiewicz (w ataku) wcześniej grała m.in. w Enea PTPS-ie Piła, a w minionym sezonie reprezentowała BKS Bostik Bielsko-Biała.

Fot. Dariusz Stoński / KS Pałac Bydgoszcz / materiały prasowe

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz budują skład na nowy sezon Tauron Ligi. Jedenasty zespół minionego sezonu poinformował w poniedziałkowym (27 czerwca) komunikacie o zakontraktowaniu nowej zawodniczki.

Nową siatkarką bydgoskiego zespołu została przyjmująca Koleta Łyszkiewicz. 28-letnia siatkarka w przeszłości występowała m.in. w Grot Budowlanych Łódź, KSZO Ostrowiec Wielkopolski, Enea PTPS-ie Piła, a ostatnio reprezentowała BKS Bostik Bielsko-Biała. Teraz zdecydowała się na transfer do Bydgoszczy.

W nadchodzącym sezonie będę reprezentować barwy bydgoskiego klubu i jestem pewna, że nasza drużyna będzie walczyć do końca i się nie podda, bo wynik nie zrobi się sam. Mam nadzieję, że stworzymy fajną ekipę, by wspólna praca przynosiła dobre rezultaty. Osobiście mam niedosyt po poprzednim sezonie i jestem głodna emocji i gry – mówi zawodniczka, której wypowiedź cytuje oficjalna strona internetowa klubu.

To drugie wzmocnienie Pałacu przed nowym sezonem. Bydgoski klub wcześniej ogłosił pozyskanie doświadczonej libero Agaty Witkowskiej (ostatnio E.Leclerc Moya Radomka Radom), a kontrakty z drużyną przedłużyły rozgrywające Magdalena Mazurek i Paulina Bałdyga, środkowe Kinga Różyńska i Kamila Kobus (wróciła z wypożyczenia do Radomki) oraz libero Aleksandra Justka. Drużynę poprowadzą Mirosław Zawieracz oraz Jakub Tęcza.

0 0 votes
Article Rating
Nowa siatkarka w Pałacu. Przyjmująca dołączyła do bydgoskiego zespołu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments