Bydgoszcz
24C
Słonecznie
38% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 25 • L 24
23C
Nd
22C
Pon
21C
Wt
15C
Sr
20C
Czw
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKomisja wybrała dyrektora szpitala miejskiego w Bydgoszczy
Szpital Miejski Warmińskiego_SG (1)
26.06.2018 | 08:56

Komisja wybrała dyrektora szpitala miejskiego w Bydgoszczy

Na zdjęciu: Będzie stary-nowy dyrektor Szpitala Miejskiego?

Fot. Stanisław Gazda

Jan Szopiński, jeden z członków komisji konkursowej, potwierdził w rozmowie z nami, że ta w miniony piątek zarekomendowała prezydentowi powierzenie funkcji dyrektora bydgoskiego szpitala miejskiego Annie Lewandowskiej, dotychczasowej dyrektor placówki.

Zgodnie z treścią ogłoszenia o konkursie – rozmowy z kandydatami  miały zostać przeprowadzone w terminie do 30 czerwca 2018 r. Rozpatrzenie zgłoszonych kandydatur i wybór kandydata miało nastąpić w ciągu 14 dni od dnia zakończenia rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami. Komisja konkursowa powołana w sprawie wyboru dyrektora Szpitala Miejskiego na kolejne lata, po zapoznaniu się z koncepcjami funkcjonowania szpitala oraz po wysłuchaniu czwórki kandydatów (piąty zrezygnował) postanowiła zarekomendować Annę Lewandowską do dalszego pełnienia obowiązków dyrektora.

By tak się stało, potrzebny jest jeszcze tylko podpis prezydenta Bydgoszczy, co wydaje się być formalnością. Z osobą wybraną na stanowisko dyrektora prezydent miasta nawiąże stosunek pracy lub zawrze umowę cywilnoprawną na 6 lat.

 


Powiązane treści