Bydgoszcz
19C
Przelotne opady
63% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 20 • L 18
15C
Czw
8C
Pt
8C
Sob
9C
Nd
9C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaKoncert na dachu busa. Zaparkowanego na Wyspie Młyńskiej
13.06.2017 | 09:39

Koncert na dachu busa. Zaparkowanego na Wyspie Młyńskiej

Bydgoszcz po raz kolejny znalazła się na trasie koncertowej Red Bull Tour Bus.

Na zdjęciu: Na scenie pojawi się Natalia Nykiel.

Fot. materiały prasowe

Za niespełna tydzień, 19 czerwca, w Bydgoszczy odbędzie się niepowtarzalny koncert w ramach tegorocznej trasy Red Bull Tour Bus. Na dachu muzycznego autobusu wystąpi Natalia Nykiel.

Młoda wokalistka, kojarzona z muzyką pop, zaprezentuje się bydgoszczanom w nowej odsłonie. Specjalnie na czerwcową trasę artystka poszerzyła skład zespołu i stworzyła nowe, mocniejsze aranżacje swoich utworów. Każdy z koncertów jest przygotowanym z pieczołowitością kolorowym widowiskiem, a tym samym niepowtarzalnym przeżyciem. Obok przearanżowanych utworów z albumu „Lupus Electro”, usłyszeć będzie można także nowy singiel „Spokój”, który został wydany na początku maja i natychmiast podbił serca słuchaczy przekraczając już liczbę 600 000 odsłuchów na Youtube.

Natalia Nykiel przyjedzie do miasta nad Brdą dzięki głosom internautom. To własnie oni wybrali siedem miejsc, w których odbędą się koncerty. Na trasie Red Bull Tour Bus znalazły się jeszcze Gliwice, Częstochowa, Rzeszów, Radom, Słupsk i Olsztyn.

Koncert w Bydgoszczy rozpocznie się o godzinie 20:30 na Wyspie Młyńskiej. Pierwsi słuchacze będą mogli wejść na teren imprezy o godzinie 19:30. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Powiązane treści