[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Koncertowy wrzesień. Znamy nazwiska artystów którzy wystąpią w Nakle nad Notecią

Dodano: 02.08.2022 | 12:16

Na zdjęciu: Jedną z gwiazd nakielskiego koncertu będzie Sarsa, która w czerwcu wystąpiła na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy.

Fot. Archiwum

W niedzielę (4 września) w Nakle nad Notecią odbędzie się festiwal Muzyka nad Notecią vol. 2. Organizatorzy już ogłosili nazwiska gwiazd, którzy wystąpią na scenie w powiecie nakielskim.

Organizatorzy wydarzenia już zapowiadają, że na publiczność, która wybierze się na koncert, czeka blisko sześciogodzinna dawka muzycznych doznań. – 7 artystów/zespołów, a co za tym idzie siedem niesamowitych koncertów – mówią.

Pierwsze karty już zostały odkryte. Na razie ujawniono nazwiska trzech artystów, którzy za niespełna miesiąc wystąpią na nakielskiej scenie. Widownia posłucha utworów hiphopowych, bowiem śpiewać będzie Tede i Grubson, a kolejną artystką, która zaśpiewa będzie Sarsa.

To nie koniec, bo jeszcze w tym tygodniu ogłoszone zostaną nazwiska utalentowanych, młodych artystów, których koncerty poprzedzą występy gwiazd.

Koncert Muzyka nad Notecią vol. 2 w Nakle nad Notecią w niedzielę, 4 września na terenie przy ul. Noteckiej.

Koncertowy wrzesień. Znamy nazwiska artystów którzy wystąpią w Nakle nad Notecią
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments