Bydgoszcz
4C
Słonecznie
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 5 • L 3
10C
Sr
16C
Czw
13C
Pt
11C
Sob
10C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoKoncert orkiestry Zbigniewa Górnego na otwarcie Starego Rynku [ZDJĘCIA]
Otwarcie Starego Rynku_SG (57)
29.06.2019 | 01:28

Koncert orkiestry Zbigniewa Górnego na otwarcie Starego Rynku [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Licznie zgromadzeni mieszkańcy uczestniczyli w koncercie z okazji otwarcia Starego Rynku.

Fot. Stanisław Gazda

Rozpoczęty w piątek, 28 czerwca, o godzinie 20.00, koncert pod hasłem „Pięknie żyć”, był pierwszą z atrakcji dwudniowych uroczystości związanych z otwarciem Starego Rynku.

Koncert odbył się w wykonaniu orkiestry Zbigniewa Górnego z udziałem: Olgi Bończyk, Katarzyny Jamróz, Katarzyny Pakosińskiej, Hanny Śleszyńskiej, Andrzeja Cierniewskiego, Piotra Gąsowskiego, Władysława Grzywny, Wojciecha Kalety, Roberta Rozmusa, MEZO, Kwartetu RAMPA oraz Kabaretu RAK. Licznie zgromadzeni widzowie mogli usłyszeć takie przeboje jak: „Gdzie ci mężczyźni”, „Over the rainbow” czy „W domach z betonu.”

A w sobotę 29 czerwca 2019r Stary Rynek zaprasza na:

12.00 „Centrum Uśmiechu” – koncert dla dzieci.

Centrum Uśmiechu to niekwestionowane gwiazdy muzyki dla dzieci. Największe hity Zespołu, takie jak: Gruszka czy Olimpiada w Jarzynowie śpiewają dzieci w całym kraju. U podstaw ich filozofii leży to, by o rzeczach ważnych, dotyczących szeroko rozumianego zdrowia oraz aktywności fizycznej, śpiewać w sposób zrozumiały dla najmłodszego pokolenia, przy czym, by ton piosenek nie miał charakteru moralizatorskiego. I to, od ponad 17. lat udaje się Zespołowi, o czym świadczą tysiące zagranych koncertów.

14.00 „Bajkowa Podróż Dookoła Świata” – program rozrywkowy dla dzieci.

BAJKOWE PARTY czyli niesamowita, bajkowa i rewelacyjna imprezka! Różnorodne gry, zabawy, konkursy dla dzieci w każdym wieku (taneczne, sportowe, ruchowe, pojedynki zręcznościowe i wiele innych). Spotkać będzie można postaci bajkowe takie jak: Król Julian, Myszka Miki, Tygrysek, Królik Bugs czy Lew Alex.

16.00 „Beczka Śmiechu” – komediowy spektakl Teatru na Walizkach.

Wybuchowa mieszanka komediowych wątków fabularnych. Tytułowa beczka to miejsce, z którego aktorzy wyciągają mnóstwo gagów, niecodziennych rekwizytów, tak że do końca nie wiadomo czym zaskoczą widza. Spektakl ma bardzo przewrotną fabułę: zarówno widzowie stają się aktorami jak i aktorzy – widzami. Beczka Śmiechu, to teatr uliczny, w którym możemy zobaczyć pokaz żonglerki, parodię akrobatyki oraz jazdę na monocyklu! Bezpośredni, zabawny, porywający. Spektakl uliczny, który otrzymał Główną Nagrodę na Festiwalu Teatrów Plenerowych w Białej Podlaskiej w 2006 r.

17.00 Piotr Bałtroczyk – program satyryczny.

Program kabaretowy jednego z najlepszych w Polsce stand-upowców czyli kabareciarzy tworzących tzw. One Man Show. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści