Bydgoszcz
3C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 4 • L 1
5C
Nd
5C
Pon
8C
Wt
4C
Sr
4C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaNakłoRozrywka i kulturaKoncert z okazji urodzin Nakła. Będą KęKę i Baranovski
720MM
19.08.2019 | 21:04

Koncert z okazji urodzin Nakła. Będą KęKę i Baranovski

Na zdjęciu: Koncert odbędzie się 30 i 31 sierpnia.

Fot. mat. prasowe

W ostatnie dni sierpnia nakielski stadion zamieni się scenę muzyczną. Z okazji 720-lecia nadania praw miejskich odbędzie się najdłuższe w historii Nakła wydarzenie muzyczne – Festiwal 720 Minut Muzyki.

Dwudniowe wydarzenie potrwa łącznie dwanaście godzin, a w jego trakcie zaprezentuje się kilkudziesięciu artystów podczas 21 koncertów. – Będą to zarówno lokalni muzycy z gminy Nakło nad Notecią, nasi sąsiedzi m.in. z Mroczy, Kcyni czy Szubina, ale także muzyczne gwiazdy – posiadacze złotych i platynowych płyt, laureaci Fryderyków, stali bywalcy radiowych list przebojów, a także debiutanci, o których zaczyna robić się głośno – wymienia Szymon Niemczewski z nakielskiego magistratu.

Towarzyszem muzycznej podróży będzie Łukasz Przykłocki, który wraz z gośćmi przeprowadzi konkursy. Do wygrania będą m.in. rower ufundowany przez Salon 2 Kółka. Podczas konkursu przydać może się wiedza o historii miasta. Imprezie towarzyszyć będzie też festiwal food trucków.

Wstęp wolny. Szczegóły także na facebookowym wydarzeniu pn. „720 Minut Muzyki ❑ Festiwal #720mm”.

30 sierpnia (piątek) w godzinach: 16:00-22:00|
Wystąpią: KĘKĘ, BARANOVSKI oraz Wiktoria Vollmuller, Kamil Kmieć, Zosia Krzyżanowska, Norbert Pilarski z zespołem, Qxsanderus Lar, Big Band Nakło, Black3, Fresh.

31 sierpnia (sobota) w godzinach: 15:00-21:00
Wystąpią: SORRY BOYS, HOPE LESLIE, GALAXI oraz Tato, Skripson, Agnieszka i Ania Masloch, Nadzieja, Soli Deo, Semper Fidei, Intencja, Fon.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Podobne wpisy

Powiązane treści