Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Koncerty sylwestrowo-noworoczne. Opera Nova przekłada sprzedaż biletów

Dodano: 27.10.2021 | 12:54

Na zdjęciu: Koncerty sylwestrowo-noworoczne przyciągają do Opery Nova tłumy widzów.

Fot. Szymon Fiałkowski

Koncerty sylwestrowo-noworoczne każdego roku cieszą się ogromną popularnością. W środę Opera Nova podjęła decyzję o przesunięciu terminu sprzedaży biletów.

Informacja z opery to efekt licznych zapytań kierowanych do instytucji. – W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji epidemiologicznej w kraju i trosce o jakość świadczonych usług podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu sprzedaży biletów. Rozpocznie się ona 13 grudnia br. – poinformowała Ewa Chałat z biura prasowego Opery Nova w Bydgoszczy.

Wszystkie informacje na temat koncertów będą dostępne na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych instytucji. Koncerty Sylwestrowo – Noworoczne co roku gromadzą liczną publiczność i zyskały rozgłos w całym kraju, przez co trzeba spieszyć się z zakupem biletów. Tym razem koncerty planowane są od 28 grudnia 2021 r. do 2 stycznia 2022. Zaplanowano osiem koncertów.

W tym roku koronawirus przeszkodził już w organizacji Bydgoskiego Festiwalu Operowego, który miał odbyć się w czerwcu. Niespełna dwa miesiące wcześniej Opera Nova musiała jednak poinformować o odwołaniu wydarzenia.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments