Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Konferencja biznesowa Perspektywy Jutra. Co czeka na uczestników w tym roku?

Dodano: 27.03.2024 | 08:00

Na zdjęciu: Wydarzenie odbędzie się w historycznym budynku Hali Pomp Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy

Fot. mat. organizatora

Przedsiębiorcy, managerowie i specjaliści z całej Polski przyjadą do Bydgoszczy, by wziąć udział w II edycji Konferencji biznesowej PERSPEKTYWY JUTRA. Wydarzenie odbędzie się już 25 kwietnia.

Hasło tegorocznej edycji konferencji brzmi ,,Działając dziś, zbuduj skuteczność jutra”. W historycznym budynku Hali Pomp Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy zgromadzą się osoby zainteresowane pozyskaniem nowej wiedzy i kontaktów.  – W edycji 2024 zabierzemy Uczestników w niezapomnianą podróż do przeszłości i przyszłości jednocześnie. Akcent padnie na CZŁOWIEKA i jego rolę w biznesie. A wszystko to w atmosferze przedsiębiorczości, otwartości i networkingu – zapowiada organizator, czyli Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza w Bydgoszczy.

Wśród prelegentów tegorocznej edycji wydarzenia są Jacek Walkiewicz, Jacek Satnorski, Ewa Brok i Bartosz Kolanek. Poruszone zostaną tematy m.in. przywództwa, etykiety w biznesie, człowieka w świecie czy digitalizacji.

Konferencja biznesowa Perspektywy Jutra. Co czeka na uczestników w tym roku?

Tegoroczną nowości jest  „Wieczór z Perspektywą”. – Po prelekcjach zapraszamy Was na wspólny networking w towarzystwie Prelegentów, dobrej kawy, grillowych przekąsek i wartościowych rozmów w nieco luźniejszej atmosferze – zachęca organizator. Pokonferencyjne spotkanie odbędzie się w tym samym miejscu, co prelekcje.

Konferencja PERSPEKTYWY JUTRA ma być intelektualną i networkingową ucztą. Bilety w I puli do kupienia na stronie: https://www.bileterka.com/bydgoszcz,perspektywy_jutra_vol_2,2024_04_25,817


Konferencja biznesowa Perspektywy Jutra. Co czeka na uczestników w tym roku?