H -4 • L -6
-1C
-1C
-3C
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportKoniec dobrej passy. Zawisza przegrał z Kluczevią
Kamil Żylski
30.10.2021 | 19:11

Koniec dobrej passy. Zawisza przegrał z Kluczevią

Na zdjęciu: Piłkarze Zawiszy przegrali z Kluczevią Stargard.

W sobotnim meczu III ligi gr. 2 piłkarze Zawiszy Bydgoszcz przegrali u siebie z Kluczevią Stargard 0:1. Jedyna bramka padła w końcówce I połowy.

Gola na wagę trzech punktów dla przyjezdnych zdobył w 44. minucie Michał Magnuski. W ten sposób po wyrównanej pierwszej części meczu to goście zeszli na przerwę z prowadzeniem. Po zmianie stron Zawisza dążył do wyrównania, ale bramkarz Kluczevii Mateusz Ufnal nie dał się pokonać. Raz uratował go słupek.

Dla Zawiszy to pierwsza porażka od 8 września. Wtedy bydgoszczanie też przegrali na własnym boisku z zespołem ze Stargardu (1:4 z Błękitnymi). Niebiesko-czarni zajmują obecnie 9. miejsce w tabeli. Za tydzień zagrają na wyjeździe z Bałtykiem Gdynia. Mecz w niedzielę o godz. 14:00.