Bydgoszcz
12C
Niebo częściowo zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 13 • L 11
16C
Sr
18C
Czw
23C
Pt
16C
Sob
15C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKonkurs fotograficzny. Promując Powiat Bydgoski wypromujesz siebie…
Konkurs
18.02.2017 | 12:50

Konkurs fotograficzny. Promując Powiat Bydgoski wypromujesz siebie…

Fotografować każdy może...

Na zdjęciu: Plakat konkuru

Fot. materiały prasowe

Organizatorem I Powiatowego Konkursu Fotograficznego z cyklu Cztery Pory Roku pt.: „Wiosna-Lato-Jesień-Zima w obiektywie” i fundatorem nagród jest Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Powiatu Bydgoskiego, bez względu na wiek i umiejętności fotograficzne. To szansa dla miłośników fotografii do pochwalenia się efektami swojej pasji, a przy okazji do promowania walorów przyrodniczych i krajobrazowych Powiatu Bydgoskiego; wzbudzenia zainteresowania najbliższym otoczeniem; zaprezentowania piękna różnych zakątków Powiatu Bydgoskiego.

Jest wiele miejsc, które warto uwiecznić na fotografii. Uchwycony urokliwy krajobraz, niezwykła przyroda, piękne zabytki pozwolą stworzyć bazę zdjęć, wykorzystanych później do promocji naszego regionu.

Praca fotograficzna powinna zawierać:

  1. a) fotografię w formacie A4 – 20×30 (203×297 mm), rozdzielczość 300 dpi;
  2. b) fotografię zapisaną na płycie CD/DVD w formacie JPG.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia do każdego etapu. Technika zdjęć jest dowolna, przy czym powstałe zdjęcia w rezultacie wyraźnej ingerencji graficznej będą odrzucane.

Nośnik CD lub DVD ze zdjęciami należy wysłać lub dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy, Wydział Rozwoju i Funduszy Europejskich,  85 – 066 Bydgoszcz,  ul. Konarskiego 1 – 3, z dopiskiem ,, I Powiatowy Konkurs Fotograficzny z cyklu Cztery Pory Roku pt.: „Wiosna-Lato-Jesień-Zima w obiektywie’’.

Warunkiem koniecznym do zakwalifikowania zdjęcia do konkursu jest dostarczenie wypełnionej karty zgłoszenia i zgody na wykorzystanie wizerunku.

Termin nadsyłania prac etapu 1 –zima upływa dnia 21.03.2017 r.

Zwycięzcy etapu 1 – zima  zostaną wytypowani do 10.04.2017 r.


Powiązane treści