Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dwie nowe książki na rynku! Weź udział w konkursie i wygraj jedną z nich [KONKURS]

Dodano: 07.06.2023 | 10:01

Na zdjęciu: Weź udział w konkursie i wygraj książkę.

Fot. Milena Wyrąbkiewicz

Na rynku pojawił się nowy thriller i opowieść z elementami historycznymi. Weź udział w konkursie i wygraj jedną z nich.

Wydawnictwo Skarpa Warszawska wypuściło na rynek dwie nowe książki, którymi są “Wszystkie mroczne miejsca” i “www.1939.com.pl”. Pierwsza z nich jest porywającym thrillerem, natomiast druga opowieścią z elementami historycznymi.

“Wszystkie mroczne miejsca” autorstwa Terri Parlato to mroczny thriller, w którym morderstwo odsłania sekrety grupy przyjaciół. Bohaterowie spotykają się w śnieżny styczniowy wieczór, by świętować czterdzieste urodziny jednego z nich – Jaya. Następnego dnia, jego żona znajduje ciało solenizanta z poderżniętym gardłem.

“www.1939.com.pl” autorstwa Marcina Ciszewskiego to porywająca i pełna zwrotów akcji opowieść o tym, czy jest możliwe wpłynięcie na bieg historii dzięki posiadaniu wiedzy na temat wydarzeń z przyszłości. Doborowa polska batalionowa grupa bojowa, uzbrojona w zaawansowaną broń z XXI wieku, przenosi się do 1939 roku, by włączyć się do walki.

Żeby wygrać książkę należy wysłać maila pod adres konkurs@metropoliabydgoska.pl. Wiadomość należy zatytułować “Konkurs książka”, a w treści wiadomości powinno się znaleźć imię i nazwisko osoby chcącej wziąć udział, informacja którą z tych dwóch książek woli oraz odpowiedź na pytanie konkursowe: Czy twoim zdaniem możliwa jest zmiana historii dzięki nowoczesnej broni i posiadanej wiedzy o wydarzeniach z przyszłości?

Do konkursu można się zgłaszać do 11 czerwca 2023 roku do godz. 23:59. Nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych odpowiedzi. Zwycięzcy zostaną powiadomieni w wiadomości zwrotnej, a nagrodę będzie można odebrać w siedzibie redakcji Metropolii Bydgoskiej przy ul. Kościuszki 27b w Bydgoszczy.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments