Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 5km/h S
H 4 • L 4
4C
Nd
4C
Pon
6C
Wt
6C
Sr
4C
Czw
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKonkurs! Rozdajemy książki!
książka, karuzela, konkurs
03.04.2017 | 12:29

Konkurs! Rozdajemy książki!

Wygraj jedną z nich!

Na zdjęciu: "Karuzela" to niezwykła opowieść o walce z okrutną chorobą.

Fot. redakcja

Metropolia Bydgoska .pl i Grupa Wydawnictwa Poznańskiego mają niespodziankę dla czytelników. Do wygrania są dwie książki „Karuzela” autorstwa Agnieszki Lis.

„Renata żyje w nieustannym biegu. Trudno jej znaleźć choćby krótką chwilę dla siebie. Cały dom jest na jej głowie, co przy trójce małych dzieci i ciągle nieobecnym mężu nie jest łatwe. Poza tym od pewnego czasu kobieta boryka się z różnymi dolegliwościami. Najlżejszy dotyk sprawia, że na jej ciele pojawiają się sińce. Diagnoza lekarska jest jednoznaczna – Renata choruje na białaczkę. Ta wiadomość wywraca do góry nogami życie jej i całej rodziny” – czytamy w zapowiedzi książki.

Karuzela to niezwykła opowieść o walce z okrutną chorobą. Pełna ciepła i subtelnego humoru. To nie tylko historia Renaty, ale także całej jej rodziny, która w obliczu tragedii jednoczy się na nowo. Są bowiem sytuacje, w których człowiek nie może być sam. Zwłaszcza, gdy każda chwila jest walką o powrót do normalności o jeszcze jeden mały krok.

Aby wygrać jedną z książek należy wysłać maila pod adres konkurs@metropoliabydgoska.pl o tytule wpisując „KARUZELA”, a w treści podając imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do środy, do godz. 20:00. Zwycięzców poinformujemy o sposobie odebrania nagrody w wiadomości zwrotnej.

Wkrótce kolejne konkursy książkowe!


Powiązane treści