Bydgoszcz
31C
Niebo częściowo zachmurzone
40% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 33 • L 30
30C
Nd
26C
Pon
26C
Wt
23C
Sr
23C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKonkurs! Wygraj choinkę na Boże Narodzenie!
choinka, swieta, wigilia, boze narodzenie - freeimages
10.12.2019 | 10:05

Konkurs! Wygraj choinkę na Boże Narodzenie!

Na zdjęciu: Choinka to jeden z najpopularniejszych symboli Bożego Narodzenia.

Fot. freeimages

Choinka to jeden z najpopularniejszych symboli świąt Bożego Narodzenia. Czytelnicy MetropoliaBydgoska.PL mogą wygrać drzewko w konkursie zorganizowanym we współpracy z Nadleśnictwem Żołędowo.

Trudno wyobrazić sobie święta bez choinki. W każdym domu jest inna – wystrojona w bombki, łańcuchy, lampki lub cukierki, z gwiazdą albo szpicem na górze. W trakcie wigilijnego wieczoru to pod nią pojawiają się prezenty.

Drzewko jest obowiązkowym elementem świątecznego wystrojenia domu. Mamy dla Was konkurs, w którym będziecie mogli wygrać choinkę z Nadleśnictwem Żołędowo.Wyślijcie na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl maila o tytule CHOINKA, w treści podając imię i nazwisko. Ponadto, opiszcie jak wyglądają świąteczne przygotowania w waszych domach. Autorzy najciekawszych opowieści zostaną poinformowani w wiadomości zwrotnej o możliwości odebrania choinki w naszej redakcji przy ul. Kościuszki 27B. Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 12 grudnia, do godziny 12:00.

Sprzedaż choinek w siedzibie Nadleśnictwa Żołędowo rozpoczęła się 9 grudnia. Będzie odbywać się od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-14:30, a także w soboty 14 i 21 grudnia w godz. 9:00-13:00.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści