Bydgoszcz
10C
Słonecznie
62% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSW
H 10 • L 10
2C
Sob
2C
Nd
2C
Pon
2C
Wt
2C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaKonkurs! Wygraj kolejny tom bydgoskiej sagi rodzinnej!
szczyty chciwosci - st
12.06.2020 | 10:33

Konkurs! Wygraj kolejny tom bydgoskiej sagi rodzinnej!

Na zdjęciu: Szczyty chciwości to czwarty tom bydgoskiej sagi rodzinnej.

Fot. ST

Niedawno ukazał się czwarty tom cyklu powieści „Grzechy młodości”, którego akcja dzieje się w Bydgoszczy. Książkę można wygrać w konkursie organizowanym przez portal MetropoliaBydgoska.pl.

W nowym tomie śledzimy losy bohaterów na przełomie lat 80. i 90. XX wieku, które przynoszą mieszkańcom Bydgoszczy nowe problemy. Inflacja oraz bezrobocie zmuszają obywateli do podejmowania nowych wyzwań. Tymoteusz poszukuje okazji do szybkiego pomnożenia fortuny. Ryzykuje spory kapitał w niepewnym przedsięwzięciu. Również Justyna wykazuje się znaczną przedsiębiorczością.

Książkę można zakupić już w księgarniach stacjonarnych i internetowych. MetropoliaBydgoska.PL jest patronem medialnym sagi. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać jeden z egzemplarzy książki. Aby tak się stało, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl o tytule „Szczyty chciwości”, w treści podając imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie: „Dlaczego książki, których akcja dzieje się w Bydgoszczy, są dla ciebie ciekawsze od innych?”

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 15 czerwca, do godziny 12:00. Zwycięzców poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści