Bydgoszcz
2C
Niebo częściowo zachmurzone
90% wilgotność
Wiatr: 8km/h WSW
H 2 • L 1
6C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
6C
Nd
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKonkurs! Wygraj książkę!
książka, kobiety wzdychają częściej, konkurs
13.04.2017 | 09:32

Konkurs! Wygraj książkę!

Mamy dla Was książkę od Grupy Wydawnictwa Poznańskiego.

Na zdjęciu: Wygrać można książkę Kobiety wzdychają częściej.

Fot. redakcja

Redakcja MetropoliaBydgoska.pl, a także Wydawnictwo Poznańskie mają konkurs dla czytelników. Wygrać można książkę Agaty Przybyłek „Kobiety wzdychają częściej”.

Zastanawiałyście się kiedyś, jak to jest mieszkać pod jednym dachem z mężem, obłędnie przystojnym wuefistą i byłym narzeczonym? Zuzanna właśnie znalazła się w takiej sytuacji. Gdyby tego było mało, do Jaszczurek przyjeżdża ekipa telewizyjna, by nakręcić film o wypadku, który zdarzył się tuż pod jej domem! Zuzanna niespodziewanie zostaje gwiazdą filmową i nie jest tym zachwycona…

CZYTAJ TAKŻE: Darmowe książki dla bydgoszczan z okazji świąt

„Kobiety wzdychają częściej” to zwariowana i barwna opowieść o tym, że bycie kurą domową niekoniecznie polega na gotowaniu obiadów, sprzątaniu i robieniu prania.

Aby wygrać jedną z książek należy wysłać maila pod adres konkurs@metropoliabydgoska.pl w tytule wpisując „KOBIETY”, a w treści podając imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do soboty, do godz. 20:00. Zwycięzców poinformujemy o sposobie odebrania nagrody w wiadomości zwrotnej.

 


Powiązane treści