Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 1 • L -1
1C
Wt
2C
Sr
1C
Czw
4C
Pt
0C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaNakłoRozrywka i kulturaKoronawirus burzy plany organizatorów imprez. Odwołano koncert Agnieszki Chylińskiej w regionie
Szubin, fot. UM Szubin (4)
21.04.2020 | 09:00

Koronawirus burzy plany organizatorów imprez. Odwołano koncert Agnieszki Chylińskiej w regionie

Imprezy odwołane zostały do czerwca.

Na zdjęciu: Rynek w Szubinie.

Fot. UM Szubin

Pandemia koronawirusa spowodowała, że do lipca odwołane zostały wszystkie imprezy i wydarzenia, które planowane były na terenie miasta i gminy Szubin.

Informacja o odwołaniu wydarzeń ukazała się na oficjalnej stronie Szubina. Jak czytamy, decyzja o odwołaniu imprez planowanych na kwiecień, maj i czerwiec tego roku jest podyktowane zagrożeniem epidemicznym, a przede wszystkim troską o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców.

W związku z pandemią odwołano m.in. Kosmiczne Otwarcie Centrum Astronomicznego w Niedźwiadach, czy tegoroczną edycję Dni Szubina, którego głównym wydarzeniem miał być koncert Agnieszki Chylińskiej. Nie odbędzie się także piknik strażacki z okazji dnia dziecka i otwarcie sezonu letniego na plaży w Wąsoszu.

Miejscy urzędnicy informują, że kalendarz imprez miejsko-gminnych w okresie lipiec – grudzień będzie uzależniony od tego, jak rozwijać się będzie sytuacja epidemiczna w kraju i związane z nią obostrzenia oraz zakazy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści