Bydgoszcz
16C
Słonecznie
35% wilgotność
Wiatr: 8km/h NNE
H 17 • L 14
15C
Sob
17C
Nd
19C
Pon
21C
Wt
21C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaNakłoRozrywka i kulturaKoronawirus burzy plany organizatorów imprez. Odwołano koncert Agnieszki Chylińskiej w regionie
Szubin, fot. UM Szubin (4)
21.04.2020 | 09:00

Koronawirus burzy plany organizatorów imprez. Odwołano koncert Agnieszki Chylińskiej w regionie

Imprezy odwołane zostały do czerwca.

Na zdjęciu: Rynek w Szubinie.

Fot. UM Szubin

Pandemia koronawirusa spowodowała, że do lipca odwołane zostały wszystkie imprezy i wydarzenia, które planowane były na terenie miasta i gminy Szubin.

Informacja o odwołaniu wydarzeń ukazała się na oficjalnej stronie Szubina. Jak czytamy, decyzja o odwołaniu imprez planowanych na kwiecień, maj i czerwiec tego roku jest podyktowane zagrożeniem epidemicznym, a przede wszystkim troską o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców.

W związku z pandemią odwołano m.in. Kosmiczne Otwarcie Centrum Astronomicznego w Niedźwiadach, czy tegoroczną edycję Dni Szubina, którego głównym wydarzeniem miał być koncert Agnieszki Chylińskiej. Nie odbędzie się także piknik strażacki z okazji dnia dziecka i otwarcie sezonu letniego na plaży w Wąsoszu.

Miejscy urzędnicy informują, że kalendarz imprez miejsko-gminnych w okresie lipiec – grudzień będzie uzależniony od tego, jak rozwijać się będzie sytuacja epidemiczna w kraju i związane z nią obostrzenia oraz zakazy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści