Bydgoszcz
16C
Słonecznie
55% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSW
H 16 • L 16
9C
Pt
8C
Sob
8C
Nd
8C
Pon
10C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKoronawirus. Cztery kolejne przypadki zakażenia w regionie
06.04.2020 | 18:47

Koronawirus. Cztery kolejne przypadki zakażenia w regionie

Najnowsze statystyki podało w godzinach popołudniowych Ministerstwo Zdrowia.

Na zdjęciu: Część chorych na koronawirusa leczonych jest w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym w Bydgoszczy.

Fot. Szymon Fiałkowski

245 osób zakażonych koronawirusem jest w województwie kujawsko-pomorskim. W poniedziałkowe (6 kwietnia) popołudnie, potwierdzono informację o czterech kolejnych przypadkach.

Ministerstwo Zdrowia podało w godzinach popołudniowych informację o 212 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. – Potwierdzone przypadki dotyczą: 98 osób z woj. mazowieckiego, 42 z wielkopolskiego, 14 z łódzkiego, 12 z podlaskiego, 11 z dolnośląskiego, 8 z małopolskiego, 7 ze śląskiego i zachodniopomorskiego, 4 z podkarpackiego i kujawsko-pomorskiego, 3 z lubuskiego oraz 1 osoby z lubelskiego i opolskiego – przekazał resort w popołudniowym raporcie. Łączna liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce wynosi 4413.

Jednocześnie, ministerstwo poinformowało o śmierci dziewięciu kolejnych osób, czym bilans osób, które zmarły w wyniku zakażenia koronawirusem to 107.

Na Kujawach i Pomorzu najnowsze przypadki zakażenia dotyczą czterech osób: jednej z Bydgoszczy, Torunia oraz powiatów: brodnickiego i toruńskiego. W naszym regionie zakażonych jest 245 osób, 2 zmarły.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści