Bydgoszcz
17C
Opady
64% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 18 • L 15
9C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
8C
Pon
9C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKoronawirus. Kolejne dwa zakażenia w szpitalu Biziela w Bydgoszczy
szpital biziela
16.04.2020 | 13:39

Koronawirus. Kolejne dwa zakażenia w szpitalu Biziela w Bydgoszczy

Placówka poinformowała o nowych zakażeniach w czwartek.

Na zdjęciu: Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy - w placówce potwierdzono kolejne dwa przypadki zakażenia koronawirusem.

Fot. Szymon Fiałkowski

Są dwa kolejne przypadki zakażenia koronawirusem w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy. Placówka informuje, że klinika urologii nadal jest zamknięta.

To właśnie w tej klinice potwierdzono kolejne dwa zakażenia koronawirusem. Zostało ono wykryte u dwóch członków personelu. Wcześniej pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa potwierdzono u jednego z pacjentów kliniki. – Nie znamy jeszcze wyników badań pozostałych pacjentów kliniki – mówi rzecznik szpitala Kamila Wiecińska i od razu nadmienia, że ci pacjenci nie przebywają już w bydgoskim szpitalu.

Ze szpitala im. dr. Biziela są też dobre informacje. Pacjentów ponownie od dzisiaj (16 kwietnia) przyjmuje Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, zaś od jutra zacznie to robić Klinika Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej.

Jednocześnie, rzecznik szpitala im. dr. Biziela informuje, że klinika urologii pozostaje zamknięta i trwa jej dezynfekcja.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści