Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 2km/h ESE
H 14 • L 13
12C
Wt
11C
Sr
11C
Czw
8C
Pt
12C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKoronawirus. Przeprowadzono dezynfekcję pojazdów należących do straży pożarnej [ZDJĘCIA]
22-23-04-2020_ koronawirus_ dezynfekcja pojazdów OSP_ mat. Bio-Clean Włocławek (5)
26.04.2020 | 09:33

Koronawirus. Przeprowadzono dezynfekcję pojazdów należących do straży pożarnej [ZDJĘCIA]

Dezynfekcję pojazdów przeprowadzono w minioną środę i czwartek.

Na zdjęciu: Przedstawiciele firmy Bio-Clean przeprowadzili dezynfekcję pojazdów należących do jednostek OSP.

Fot. mat. Bio-Clean Włocławek

Włocławska firma Bio-Clean włączyła się z pomocą w walce z koronawirusem. Ta została skierowana do jednostek straży pożarnej.

Firma ruszyła z pomocą do Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie powiatu włocławskiego, które walczą z koronawirusem. Jedenaście jednostek (na trzynaście) zgodziło się na przeprowadzenie dezynfekcji pojazdów wraz z ich ozonowaniem. – Usługa była wykonana zupełnie za darmo – mówią przedstawiciele firmy Bio-Clean.

Dezynfekcja pojazdów trwała dwa dni. W środę (22 kwietnia) przeprowadzono je w jednostkach OSP: Chodecz, Choceń, Kruszyn, Gołaszewo i Kowal, a dzień później (23.04) w OSP: Izbica Kujawska, Boniewo, Lubraniec, Lubanie oraz Bogucin. Firma zapewnia, że przygotowuje już na przyszłość specjalną ofertę dla OSP związanych z dezynfekcją. Jak słyszymy, jednostki w których wykonano dezynfekcję były zadowolone z przeprowadzonej usługi. – Wyrażamy swój podziw druhom i druhenkom, którzy również czynnie angażują się w pomoc dla społeczeństwa przy pandemii koronawirusa m.in rozwożąc maseczki, czy dostarczając żywność dla osób będących w kwarantannie. Przedstawiciele jednostek OSP otrzymali specjalnie przygotowany przez nas certyfikat – słyszymy w firmie.

Bio-Clean na rynku działa od ponad dekady. Włocławska firma przeprowadza dezynfekcje po wirusach poprzez dezynfekcję chemiczną, naświetlanie lampami UV-C i przeprowadza ozonowanie, a także świadczy usługi oczyszczania po pożarach, zgonach, eksmisjach, związkach chemicznych.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści