
Koronawirus. Trzeci PSZOK w Bydgoszczy od jutra ponownie będzie funkcjonować
PSZOK-i w Bydgoszczy funkcjonować będą w godzinach 8:00 - 20:00.
Na zdjęciu: Od jutra ponownie otwarty zostanie Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Jasinieckiej w Fordonie.
Fot. Błażej Bembnista / archiwum
Od poniedziałku (1 czerwca) w mieście funkcjonować będą wszystkie Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Jako ostatni otwarty zostanie ten w Fordonie.
Przypomnijmy, że z powodu epidemii koronawirusa od 16 marca zamknięto wszystkie trzy PSZOK-i na terenie miasta: oprócz tego przy Jasinieckiej, zamknięte były także punkty przy Inwalidów i Ołowianej, które otwarto 20 kwietnia.
Jutro (1 czerwca) otwarty będzie także PSZOK przy Jasinieckiej 7a w Fordonie. Punkty czynne są codziennie w godz. 8:00 – 20:00 z wyłączeniem niedziel i dni świątecznych.
W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju, w PSZOK obowiązują limity w ilości klientów obsługiwanych jednocześnie na terenie PSZOK (maksymalnie dwóch dostarczających odpady) – pozostałe pojazdy z odpadami oczekiwać będą przed bramą wjazdową, klienci zgodnie z aktualnymi przepisami, zobowiązani są posiadać założone maseczki zasłaniające usta i nos z uwagi na przebywanie w strefie publicznej. Zgodnie z Regulaminem PSZOK – odpady powinny być dostarczone selektywnie, aby umożliwić sprawną obsługę oczekujących, nie należy dostarczać odpadów z lokali objętych kwarantanną.
Dodaj komentarz