Bydgoszcz
11C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 11 • L 11
17C
Sob
17C
Nd
17C
Pon
15C
Wt
14C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKoronawirus. Urząd w Białych Błotach wraca do stałych godzin otwarcia
30.04.2020 | 15:10

Koronawirus. Urząd w Białych Błotach wraca do stałych godzin otwarcia

Na zdjęciu: Budynek białobłockiego urzędu.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Od najbliższego poniedziałku (4 maja), białobłocki urząd gminy będzie otwarty w swoich stałych godzinach.

Przypomnijmy, że w związku z pandemią koronawirusa, godziny otwarcia wszystkich urzędów w kraju były zmienione. Od początku nowego tygodnia, Urząd Gminy w Białych Błotach będzie otwarty w stałych godzinach, tj. w poniedziałki, środy i czwartki urząd pracuje w godz. 7:30 – 15:30, we wtorki: 7:30 – 17:00, a w piątki w godz. 7:30 – 14:00.

Od 22 kwietnia (środa) wyłączenie bezpośredniej obsługi interesantów w białobłockim urzędzie nie dotyczy spraw związanych z rejestracją stanu cywilnego, ewidencji ludności i dowodów osobistych, decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji inwestycji i decyzji zezwalającej na usunięcie drzew lub krzewów.

Od 4 maja, interesanci będą przyjmowani w stałych godzinach pracy urzędu w warunkach ścisłego przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Wejście do urzędu możliwe jest pojedynczo. Przy ul. Szubińskiej 7 (wejście główne) będzie możliwe zrealizowanie spraw związanych z rejestracją stanu cywilnego, ewidencji ludności i dowodów osobistych, przy czym interesanci przed wejściem są proszeni o korzystanie z dzwonka przy drzwiach wejściowych. W budynku urzędu przy Szubińskiej 57 możliwa będzie realizacja spraw dot. decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji inwestycji, decyzji zezwalającej na usunięcie drzew lub krzewów.

Urzędnicy przypominają o konieczności zachowania dystansu, proszą też o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Ze względu na panujący stan pandemii koronawirusa, pracownicy Urzędu Gminy zachęcają mieszkańców do tego, by korzystali z komunikacji telefonicznej, poczty elektronicznej lub operatora pocztowego.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści