Bydgoszcz
1C
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h WSW
H 1 • L 1
4C
Czw
4C
Pt
3C
Sob
1C
Nd
2C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKoronawirus w regionie. Żadnego nowego przypadku zakażenia, więcej osób w kwarantannie [PODSUMOWANIE]
22.03.2020 | 21:54

Koronawirus w regionie. Żadnego nowego przypadku zakażenia, więcej osób w kwarantannie [PODSUMOWANIE]

Na zdjęciu: Tablica przy wejściu do Kujawsko-Pomorskiego Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy.

Fot. Jakub Soboczyński

W kraju zmarły dwie kolejne osoby zakażone koronawirusem. Na Kujawach i Pomorzu, w niedzielę (22 marca) nie odnotowano żadnego nowego przypadku choroby.

Niedziela przyniosła tragiczne informacje. W szpitalu w Poznaniu zmarła 37-letnia kobieta zakażona koronawirusem, zaś w Radomiu w wyniku choroby śmierć poniósł 43-letni mężczyzna. W sumie w Polsce, w wyniku koronawirusa śmierć poniosło siedem osób. Zakażonych tą chorobą są 643 osoby, dzisiaj potwierdzono 98 nowych przypadków.

W województwie kujawsko-pomorskim, w niedzielę nie potwierdzono żadnego nowego przypadku. Zakażonych koronawirusem jest osiemnaście osób. Stan ich zdrowia jest dobry, część z nich przebywa w domowej kwarantannie, reszta jest w szpitalach. Hospitalizowanych pod kątem koronawirusa jest 38 osób.

Zdecydowanie zwiększyła się za to liczba osób poddanych kwarantannie. Tych w naszym regionie jest 3109, zaś 1514 poddano nadzorowi epidemiologicznemu.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści