Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Koronowo MTB Maraton 2023. Ruszyły zapisy

Dodano: 16.01.2023 | 11:08

Na zdjęciu: Koronowo MTB Maraton to ważna impreza w kalendarzu kolarzy z regionu.

Fot. archiwum IN

Koronowo MTB Maraton to jedna z większych imprez rowerowych organizowana w naszym regionie. Tegoroczna impreza odbędzie się 15 kwietnia

Koronowska impreza co roku (poza okresem w którym panowała pandemia) przyciąga sporo miłośników jazdy na dwóch kółkach. Start i meta zawsze zlokalizowane są w tym samym miejscu – w Pieczyskach. Trasa wiedzie malowniczymi terenami wzdłuż Zalewu Koronowskiego oraz przez Park Grabina. W tym roku tradycyjnie organizatorzy przygotowali trzy dystanse: długi, średni i rodzinny oraz dystanse dziecięce.

– Nad trasami jeszcze pracujemy, zapowiada się ciekawie – przekazali organizatorzy Koronowo MTB Maraton. – Jeśli chcecie dołączyć do grona sponsorów lub partnerów zachęcamy do kontaktu, tel. 52 3826 404, 886 735 796, e-mail: promocja@um.koronowo.pl. Dziękujemy za każdy odzew do tej pory. O wszystkim będziemy Was informować na bieżąco – zapowiadają.

Zapisy na Koronowo MTB Maraton

13 stycznia ruszyła rejestracja online na stronie maraton.koronowo.pl. Obecnie (do 31.01.) start kosztuje 80 zł na dystansie średnim i długim, 50 zł na dystansie rodzinnym oraz 20 zł dla dzieci. Szczegóły na stronie wydarzenia.

W sposób online można się zapisać do 2 kwietnia. Później zapisy prowadzone będą już tylko w Biurze Zawodów przed imprezą.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments