Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Koronowo MTB Maraton. Znana jest data siódmej edycji wydarzenia

Dodano: 27.11.2023 | 10:21

Na zdjęciu: Koronowo MTB Maraton to impreza, która co roku przyciąga spore grono miłośników jazdy na dwóch kółkach

Fot. archiwum IN

Koronowo MTB Maraton to impreza, która co roku przyciąga spore grono miłośników jazdy na dwóch kółkach. Niedawno poznaliśmy datę siódmej edycji wydarzenia.

Zmagania podzielone są na różne kategorie oraz dystanse. Ścigają się młodsi i starsi. Dystans średni oraz długi poprowadzony jest przy malowniczym Zalewie Koronowskim oraz przez wymagający park Grabina. Start i meta zawsze zlokalizowane są w tym samym miejscu, czyli w Pieczyskach.

Organizatorzy przekazali, że VII edycja Koronowo MTB Maraton odbędzie się 13 kwietnia 2024 roku. Zapowiedziano dystanse długi, średni i rodzinny oraz dla dzieci od lat trzech.

– Szykują się małe zmiany – szukamy nowych, atrakcyjnych odcinków trasy i możliwości jeszcze lepszej organizacji imprezy – informują organizatorzy. – Zapisy ruszą w styczniu. Zachęcamy partnerów i sponsorów do kontaktu już dziś. Dzięki Wam i z Waszym wsparciem uda nam się utrzymać poziom imprezy. Warto być częścią tego wielkiego wydarzenia – dodają.

Głównym organizatorem wydarzenia jest MGOSiR Koronowo. Wszelkich informacji udziela natomiast Wydział Obsługi Przedsiębiorczości i Promocji Urzędu Miejskiego w Koronowie, e-mail: promocja@um.koronowo.pl, tel. 52 3826 404.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments