Bydgoszcz
3C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 3 • L 3
9C
Wt
10C
Sr
5C
Czw
2C
Pt
2C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKoronowo: „Waleczne Serca” zawalczą o finansowe wsparcie dla dzieci leczonych onkologicznie
01.02.2019 | 11:08

Koronowo: „Waleczne Serca” zawalczą o finansowe wsparcie dla dzieci leczonych onkologicznie

Na zdjęciu: "Waleczne Serca" wspierają dzieciaki z onkologii i ich rodziny.

Fot. Materiały organizatora.

W dniach 15 – 17 lutego 2019 r. w Koronowie odbędzie się kolejna akcja charytatywna – Waleczne Serca na rzecz dzieci chorych na nowotwory leczonych w Szpitalu im. A. Jurasza w Bydgoszczy.

Organizatorami są: Stowarzyszenie Łatwo Pomagać oraz współorganizatorzy: Burmistrz Koronowa, Gmina Koronowo, Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie, Miejsko – Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koronowie oraz Miejsko – Gminny Ludowy Klub Sportowy Victoria Koronowo, którzy zachęcają do udziału w różnego rodzaju wydarzeniach i wspierania akcji!

15 lutego w Centrum Kultury Synagoga odbędzie się koncert, podczas którego wystąpią: Sajmon i Szrek, Kriss, Kapela Koronowiacy oraz gwiazda wieczoru – zespół ŻUKI.

16 lutego w hali MGOSiR zaplanowano Turniej Piłki Halowej „Gole dla onkologii”.

 17 lutego w hali MGOSiR odbędzie się finał akcji, obejmujący koncert z dedykacjami z udziałem DJ KaBi i Leonarda Luthera, zabawy z Wesolandią, różnego rodzaju pokazy, stoiska.

Podczas każdego dnia uczestnicy będą mogli liczyć na szereg dodatkowych atrakcji i niespodzianek. Będą licytacje, loteria, poczęstunek.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie dzieci chorych na nowotwory.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści