Bydgoszcz
10C
Słonecznie
76% wilgotność
Wiatr: 2km/h NE
H 10 • L 10
14C
Pt
15C
Sob
19C
Nd
22C
Pon
14C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIKoronowo: „Waleczne Serca” zawalczą o finansowe wsparcie dla dzieci leczonych onkologicznie
Waleczne Serca3
01.02.2019 | 11:08

Koronowo: „Waleczne Serca” zawalczą o finansowe wsparcie dla dzieci leczonych onkologicznie

Na zdjęciu: "Waleczne Serca" wspierają dzieciaki z onkologii i ich rodziny.

Fot. Materiały organizatora.

W dniach 15 – 17 lutego 2019 r. w Koronowie odbędzie się kolejna akcja charytatywna – Waleczne Serca na rzecz dzieci chorych na nowotwory leczonych w Szpitalu im. A. Jurasza w Bydgoszczy.

Organizatorami są: Stowarzyszenie Łatwo Pomagać oraz współorganizatorzy: Burmistrz Koronowa, Gmina Koronowo, Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie, Miejsko – Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koronowie oraz Miejsko – Gminny Ludowy Klub Sportowy Victoria Koronowo, którzy zachęcają do udziału w różnego rodzaju wydarzeniach i wspierania akcji!

15 lutego w Centrum Kultury Synagoga odbędzie się koncert, podczas którego wystąpią: Sajmon i Szrek, Kriss, Kapela Koronowiacy oraz gwiazda wieczoru – zespół ŻUKI.

16 lutego w hali MGOSiR zaplanowano Turniej Piłki Halowej „Gole dla onkologii”.

 17 lutego w hali MGOSiR odbędzie się finał akcji, obejmujący koncert z dedykacjami z udziałem DJ KaBi i Leonarda Luthera, zabawy z Wesolandią, różnego rodzaju pokazy, stoiska.

Podczas każdego dnia uczestnicy będą mogli liczyć na szereg dodatkowych atrakcji i niespodzianek. Będą licytacje, loteria, poczęstunek.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie dzieci chorych na nowotwory.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści