Bydgoszcz
7C
Opady
49% wilgotność
Wiatr: 6km/h NNW
H 8 • L 6
3C
Czw
4C
Pt
8C
Sob
12C
Nd
12C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKradł aż wpadł
08.11.2016 | 16:36

Kradł aż wpadł

Zatrzymanie włamywacza było kwestią czasu.

Na zdjęciu: Włamywacz miał wiele naruszeń kodeksu na sumieniu.

Fot. Stanisław Gazda

34-letni bydgoszczanin odpowie za kradzieże i włamania. Policjanci z bydgoskiego Szwederowa udowodnili mu łącznie 18 przestępstw. Mężczyzna wpadł podczas kradzieży sklepowej. Śledczy nie wykluczają dodatkowych zarzutów.

Wszystko zaczęło się w minionym tygodniu, gdy 34-latek wpadł podczas kradzieży sklepowej w jednym z marketów na terenie Bydgoszczy. Jego osobą zainteresowani byli policjanci z bydgoskiego Szwederowa, którzy szukali go już od pewnego czasu. Zainteresowanie 34-latkiem było nie bez powodu. Kryminalni wiedzieli, że ma sporo na swoim sumieniu. To potwierdziło się, gdy wpadł w ich ręce.

Śledczy udowodnili mu łącznie 18 przestępstw. Jak się okazało, zatrzymany specjalizował się w kradzieżach i włamaniach. Działał na terenie całej Bydgoszczy. Z zebranego materiału dowodowego wynikało, że na swoim koncie ma dużo kradzieży rowerów, a także włamań do pojazdów. Zabierał to, co wartościowe i łatwe do sprzedaży. 34-latek odpowie także za włamania do dwóch domków jednorodzinnych w podbydgoskich miejscowościach. Za te przestępstwa grozi mu do dziesięciu lat pozbawienia wolności.  Co więcej, policjanci nie wykluczają, że ta lista zarzutów może się jeszcze powiększyć


Podobne wpisy

Powiązane treści