Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
83% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSW
H 5 • L 3
5C
Nd
5C
Pon
8C
Wt
4C
Sr
4C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleKradzież na stacji paliw. Policjanci szukają złodzieja!
kradzież na stacji paliw - kwp bydgoszcz (1)
24.02.2018 | 08:55

Kradzież na stacji paliw. Policjanci szukają złodzieja!

Policjanci opublikowali wizerunek złodzieja.

Na zdjęciu: Kradzież została zarejestrowana na kamerach monitoringu.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji w Solcu Kujawskim zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z Solca Kujawskiego prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży paliwa na stacji paliw. Zdarzenie miało miejsce 5 stycznia 2018 roku około godziny 14:17 przy ulicy Kujawskiej. Sprawca, poruszając się pojazdem marki VW Passat B5 kombi koloru granatowego, zatankował paliwo diesel do nieustalonego pojemnika w bagażniku auta. Pojazd miał założone kradzione tablice rejestracyjne. Mężczyzna podejrzewany jest o kradzieże paliwa na terenie naszego województwa, a także Piły.

Soleccy policjanci poszukują informacji mogących przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Informację można przekazać pod numerem telefonu 52-387-71-06, a także całodobowo pod numerami 52-588-12-49, 997 lub 112.


Powiązane treści