[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Kradzież na Wyżynach. Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu złodzieja

Dodano: 20.11.2020 | 12:30

Na zdjęciu: Wizerunek poszukiwanego mężczyzny.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz Wyżyny zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny, który ukradł kobiecie kartę bankomatową, a następnie dokonał nią kilku transakcji w sklepach na terenie osiedla.

Kryminalni z bydgoskich Wyżyn prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem. – Do zdarzenia doszło 6 października na ulicy Szpitalnej w Bydgoszczy. Tam pokrzywdzona utraciła kartę bankomatową. Tego samego dnia mężczyzna, w kilku sklepach na terenie osiedla Wyżyny dokonywał zbliżeniowo transakcji płatniczych za pomocą utraconej karty bankomatowej – opisuje kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.


CZYTAJ TAKŻE: Wielkie zmiany w komunikacji miejskiej na Wyżynach. Wejdą w życie już od grudnia!


Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny przy ulicy Ogrody 19a lub telefoniczny pod numerami 47 751-15-38, całodobowo (dyżurny) 47 751-15-59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. V-Kr-3519/20/RG.

Kradzież na Wyżynach. Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu złodzieja
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments