Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kradzież paliwa na stacjach na DK10 koło Bydgoszczy. Policjanci poszukują tego mężczyzny

Dodano: 09.12.2022 | 08:25

Na zdjęciu:

Fot. KWP Bydgoszcz / kadr z nagrania z kamer monitoringu

Do kradzieży paliwa doszło w krótkim odstępie czasu. Jakby tego było mało, także tablice rejestracyjne samochodu zostały skradzione.

Z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny zwrócili się policjanci z komisariatu w Solcu Kujawskim. To oni prowadzą postępowanie w sprawie dwóch kradzieży paliwa na jednej ze stacji benzynowych. Doszło do nich 25 listopada i 7 grudnia, a miały one miejsce na stacjach paliw mieszczących się przy krajowej 10 w rejonie Solca Kujawskiego.

– Wizerunek sprawcy obu czynów zarejestrowały kamery monitoringu – mówią funkcjonariusze. Jak precyzują, sprawca poruszał się volkswagenem bora na niemieckich tablicach rejestracyjnych. – Z ustaleń policjantów wynika, że tablice te zostały skradzione na terytorium Niemiec w połowie listopada – dodaje kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Informacje można przekazać pod numerem telefonu 47 751 71 30, a także całodobowo pod numerami 47 751 12 49 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. VII En-2710/22.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments