Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zatankował ponad 200 litrów paliwa i odjechał. Policja szuka kierowcy astry

Dodano: 26.04.2022 | 14:06

Na zdjęciu: Policja poszukuje kierowcy opla astry.

Fot. KPP Radziejów

Policjanci z Radziejowa poszukują sprawcy kradzieży paliwa ze stacji w gminie Dobre. Wizerunek mężczyzny został zarejestrowany na kamerach monitoringu. 

Do zdarzenia doszło 19 kwietnia 2022 roku około godziny 5:45. Na stację paliw w miejscowości Dęby w gm. Dobre (powiat radziejowski) podjechał czerwony opel astra kombi. Kierujący  autem mężczyzna zatankowal 266 litrów oleju napędowego (w samochodzie miał dodatkowe pojemniki) i odjechał bez zapłaty.

Jak ustalili policjanci, tablice rejestracyjne na pojeździe były skradzione. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu – asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP Radziejów.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na zdjęciach, prosimy o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie pod nr tel. 477537200 lub sekretariatem wydziału kryminalnego od poniedziałku do piątku w godz. 8-15 tel. 477537206; email: epuap-radziejow@bg.policja.gov.pl.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
1 rok temu

Akcja 5,45 – koniec zmiany na większości posterunków 6 rano, koleś obcykany. To już powtórka z lat 90′ a to wszystko bo idzie bieda, coś czuję że to tylko początki…
Zrobiły nam onuce kolejna rewolucję, ekipa rządzących z pierwszego sortu, będzie za chwile przebierać racicami ze strachu, my znowu mądrzejsi po szkodzie…ech