[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kradzież perfum w Zielonych Arkadach. Rozpoznajesz tego mężczyznę? [WIDEO]

Dodano: 04.11.2022 | 16:22

Na zdjęciu: Łupem złodzieja padły warte kilkaset złotych perfumy.

Fot. KWP Bydgoszcz / kadr z nagrania

Kryminalni z komisariatu na Szwederowie prowadzą czynności w związku z kradzieżą, do której doszło w Centrum Handlowym Zielone Arkady.

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów na terenie centrum, a miała ona miejsce 22 września. – Tam, w jednym ze sklepów drogeryjnych, nieustalony mężczyzna ukradł perfumy warte kilkaset złotych – mówi nadkom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

W związku z kradzieżą, kryminalni ze Szwederowa opublikowali nagranie z kamer monitoringu i zwracają się do świadków o pomoc w identyfikacji osoby, której wizerunek został na filmie uchwycony. – Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny – mówią funkcjonariusze.

Informację można przekazać osobiście w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem 47 751 52 69, całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112, powołując się na numer sprawy L.dz. II  Kr 3483/21.

Kradzież perfum w Zielonych Arkadach. Rozpoznajesz tego mężczyznę? [WIDEO]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments