Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kradzież roweru przy CH Rondo. Złodziej miał parcie na szkło [AKTUALIZACJA]

Dodano: 28.09.2022 | 13:36

Na zdjęciu:

Fot. Archiwum

Kryminalni z komisariatu na bydgoskim Błoniu poszukują mężczyzny, którego wizerunek został uchwycony na zdjęciu oraz nagraniu z kamery monitoringu. 

O poszukiwaniach mężczyzny poinformowali w komunikacie policjanci z komisariatu na Błoniu, którzy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru górskiego, do której to doszło przy wejściu do jednego z budynków przy ul. Kruszwickiej.

– Z ustaleń policjantów wynika, że kradzieży dokonało dwóch nieustalonych sprawców, gdzie wizerunek jednego z nich zarejestrowała kamera monitoringu – mówi kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i dodaje: – Mężczyzna ten przytrzymuje drzwi wejściowe do lokalu, a drugi ze sprawców wyprowadza rower, po czym oddalają się.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na filmie oraz zdjęciach, a także ustalenia personaliów drugiego sprawcy. Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Broniewskiego 12 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 72, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III Kr 3295/22.

***********

[AKTUALIZACJA]
30.09.2022 r., g. 12:23 Policjanci poinformowali w komunikacie o ustaleniu personaliów 21-latka, którego zatrzymano i przedstawiono mu już zarzuty.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
1 rok temu

Całe szczęście, że zasłonił twarz jak trzymał drzwi.
Przypominają mi się złodzieje z Kevina…

Piotr
Piotr
1 rok temu

Ale trzeba mieć nasralone we łbie..

Piotr
Piotr
1 rok temu

I kto by pomyślał że zdradził go bankomat????

Marek
Marek
1 rok temu

bankomat GTA5 😀

JezusMaria
JezusMaria
1 rok temu

Wybraliście świetne ujęcie z całego filmu na tą fotkę, gratulacje wyczucia momentu na zrzut ekranu…