Bydgoszcz
5C
Niebo głównie zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 6 • L 4
3C
Sr
3C
Czw
6C
Pt
1C
Sob
1C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleKradzież w bydgoskim centrum handlowym. Policja szuka sprawcy! [ZDJECIA, WIDEO]
policja - na sygnale - SF-4
21.10.2020 | 14:10

Kradzież w bydgoskim centrum handlowym. Policja szuka sprawcy! [ZDJECIA, WIDEO]

Na zdjęciu: Mężczyzna podjerzewany jest o kradzież w centrum handlowym.

Fot. SF

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży trzech par okularów przeciwsłonecznych. Zdarzenie miało miejsce 18 sierpnia 2020 r. o godz. 18:20 w sklepie w galerii Zielone Arkady w Bydgoszczy. Wówczas sprawca wykorzystując nieuwagę obsługi sklepu ukradł okulary. Jego wizerunek zarejestrował monitoring.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach oraz filmie. Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 52 76, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 2663/20.

Aktualizacja: Poszukiwania zostały zakończone. W związku z tym wizerunek i dane mężczyzny zostały ukryte.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści