Bydgoszcz
16C
Słonecznie
36% wilgotność
Wiatr: 6km/h ENE
H 18 • L 15
16C
Sr
19C
Czw
24C
Pt
17C
Sob
13C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleKradzież w Bydgoszczy. Policjanci poszukują sprawców [ZDJĘCIA, WIDEO]
13.05.2022 | 10:53

Kradzież w Bydgoszczy. Policjanci poszukują sprawców [ZDJĘCIA, WIDEO]

Na zdjęciu: Wizerunki poszukiwanych osób zostały nagrane przez zamontowane w sklepie kamery monitoringu.

Fot. KWP Bydgoszcz

Kryminalni ze Śródmieścia prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do której doszło w jednej z drogerii w Śródmieściu. Funkcjonariusze zwracają się z prośbą o identyfikację osób, które przedstawiono na zdjęciu.

Policjanci ze Śródmieścia opublikowali wizerunki osób w piątkowe (13 maja) przedpołudnie. – Wszyscy, którzy rozpoznają parę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami – mówią funkcjonariusze.

Wiadomo, że do kradzieży doszło w jednej z drogerii przy ul. Zygmunta Augusta. – Tam, kobieta i mężczyzna, pod nieuwagę obsługi sklepu, ukradli artykuły drogeryjne o znacznej wartości – przekazuje kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu ich tożsamości, proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście przy ul. Poniatowskiego 5 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47-751-14-65, a także całodobowo pod numerami 47-751-11-60 lub 112, powołując się na znak sprawy L.dz. I Krm 1076/22.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments