Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleKradzież w lokalu w centrum Bydgoszczy. Sprawcy zabrali męską i damską torebkę
17.11.2023 | 10:45

Kradzież w lokalu w centrum Bydgoszczy. Sprawcy zabrali męską i damską torebkę

Zdjęcia: KMP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo proszą o pomoc w identyfikacji czterech sprawców przedstawionych na zdjęciach i filmie. Każda osoba, która rozpozna któregoś z mężczyzn bądź ma jakiekolwiek informacje o sprawie, proszona jest o kontakt z funkcjonariuszami. 

Do zdarzenia doszło w nocy 22 października 2023 r. w szatni lokalu przy ul. Podwale w Bydgoszczy. Mężczyźni, działając w porozumieniu, przywłaszczyli sobie dwie torebki (męską i damską), telefon komórkowy oraz męską kurtkę.

Wizerunek sprawców został zarejestrowany przez monitoring. Policja zdecydowała się opublikować wizerunek mężczyzn w celu szybszego rozpoznania.

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji służby proszą o kontakt telefoniczny pod numerami 47 751 52 16 lub całodobowo 47 751 52 69. Szczegóły dotyczące sprawy można również zgłaszać osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19. W przypadku kontaktu pod numerem 112 podczas przekazywania informacji należy powołać się na znak sprawy L.dz. II-Kr 3948/23.

0 0 votes
Article Rating
Kradzież w lokalu w centrum Bydgoszczy. Sprawcy zabrali męską i damską torebkę
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Czarny
Czarny
12 dni temu

A teraz frajerów wszyscy oglądają, jaki Wstyd