Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeKradzież w sklepie w Bydgoszczy. Uciekli z kawą i kapsułkami do prania
13.10.2023 | 12:32

Kradzież w sklepie w Bydgoszczy. Uciekli z kawą i kapsułkami do prania

Zdjęcia:

Policjanci ze Śródmieścia proszą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Każdy, kto ich rozpoznaje lub ma informacje na ich temat, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży markowych kaw oraz kapsułek do prania, które łącznie były warte 915 złotych. Do kradzieży doszło 3 lipca 2023 r. w jednym ze sklepów na terenie centrum handlowego przy ulicy Jagiellońskiej w Bydgoszczy.

– Mężczyźni widoczni na zdjęciach, działając wspólnie i w porozumieniu, chodząc po sklepie kradli wspomniany asortyment, po czym jeden z nich wyjechał z nim, a drugi wyniósł w wózku sklepowym – mówi kom. Lidia Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Informacje można przekazać pod numerem telefonu 47 751 11 89, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 59/60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I-KR 2966/23/JD.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
Tomasz
8 miesięcy temu

A od czego są psy ,płacę podatki na Wasze nie małe wynagrodzenie Do roboty kundle