[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kraksa na bydgoskim skrzyżowaniu. Sprawca jest poszukiwany przez policję! [ZDJĘCIA]

Dodano: 03.09.2020 | 14:14

Na zdjęciu: Sprawca zdarzenia jechał mercedesem.

Fot. mat. KWP

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów sprawcy kolizji. Wszyscy, którzy widzieli zdarzenie bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z wykroczeniem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Zdarzenie miało miejsce 8 czerwca 2020 roku około godziny 20:35 w Bydgoszczy u zbiegu al. Jana Pawła II i ul. Kujawskiej, gdzie nieustalony kierujący mercedesem o nr rej. WGI2DZY (tablice angielskie) nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. W ten sposób doprowadził do zderzenia z toyotą, która została odrzucona i uderzyła w BMW. Ponadto, nie ustąpił pierwszeństwa skodzie, której kierujący w celu uniknięcia zderzenia zjechał do prawej krawędzi, uszkadzając w aucie przedni zderzak.

Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Świadkowie lub osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela pojazdu czy też jego użytkownika proszone są o kontakt osobisty z policjantami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefoniczny na nr całodobowy 47-751-52-69.

Kraksa na bydgoskim skrzyżowaniu. Sprawca jest poszukiwany przez policję! [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments