Bydgoszcz
14C
Słonecznie
76% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 14 • L 14
23C
Czw
26C
Pt
27C
Sob
28C
Nd
27C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszcz„Król Swingu” w Bydgoszczy. Zgarnij bilet lub płytę [KONKURS]
10.04.2016 , Poznan . Hala Arena . " Krol Swingu " musical na podstawie filmu " Ekscentrycy " . Na scenie wystapili Maciej Sthur , Kuba Badach , Sonia Bohosiewicz i Natalia Rybicka . Po musicalu wreczono tworcom zlota plyte . 
Fot. Lukasz Cynalewski / Agencja Gazeta
17.10.2016 | 15:21

„Król Swingu” w Bydgoszczy. Zgarnij bilet lub płytę [KONKURS]

Musical zaprezentowany został już w kilku miastach w Polsce, a wkrótce będzie można zobaczyć go również w Bydgoszczy.

Na zdjęciu: Fragment musicalu

Fot. materiały prasowe

Już w przyszłą niedzielę, 23 października, o godz. 18:00 w Bydgoszczy zaprezentowany zostanie musical „Król Swingu”. Z tej okazji mamy konkurs dla tych, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wydarzeniu. 

„Król Swingu” to musical inspirowany filmem „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” Janusza Majewskiego. Film opowiada m.in. o powrocie do Polski z emigracji i założeniu swingowego big bandu. Akcja toczy się w latach 50. XX wieku. Podczas musicalu odgrywanego na scenie rozstawionej w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka zobaczyć będzie można aktorów, którzy zagrali główne role w filmie. Są to: Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz i Natalia Rybicka. W Bydgoszczy towarzyszyć im będzie Kuba Badach, Wojciech Paszkowski i Grzegorz Pierczyński.

Zobacz też: Aktorzy promują Kujawsko-Pomorskie [WIDEO]

Bilety na to wydarzenie można kupić m.in. za pośrednictwem strony internetowej www.biletyna.pl. Jednak jedna osoba ma szansę zdobyć podwójny bilet zupełnie za darmo. Wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl i w tytule wiadomości wpisać hasło „Król Swingu”, a w treści imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do jutra do godziny 15:00.

Wśród osób, które wyślą maile, wylosujemy również inną nagrodę – płytę CD ze ścieżką dźwiękową z filmu „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. Ten krążek, który zyskał status Złotej Płyty, trafi do dwóch osób.

Zwycięzców o wygranej oraz sposobie odebrania nagrody poinformujemy w wiadomości zwrotnej.


Powiązane treści