Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kto może korzystać z diet oferowanych przez catering dietetyczny w Bydgoszczy?

Dodano: 29.11.2023 | 10:46

Na zdjęciu: Różnorodny wybór diet pudełkowych umożliwia dopasowanie programu żywienia do stanu swojego organizmu, aktywności fizycznej i upodobań kulinarnych.

Fot. nadesłane

Dziś zdrowe, świadome odżywianie to już nie tylko trend, to styl życia współczesnego człowieka sukcesu. Obok kryteriów smaku, ceny i jakości, nie mniej ważne stają się korzyści zdrowotne, sportowe i przyjazność dla środowiska. Tworząc w naszym cateringu dietetycznym ZdrowyCatering projekt diet pudełkowych przyświecały nam dwa główne cele: smacznie i zdrowo. Nasze posiłki nie tylko nasycają organizm składnikami odżywczymi ale również, sprawiają przyjemność i doskonale wpisują się w aktywny tryb życia.

Kto może korzystać z diet oferowanych przez catering?

Asortyment diet pudełkowych w naszym cateringu pokrywa zapotrzebowanie na zdrową, urozmaiconą żywność dla:

  • Osób pragnących schudnąć bez efektu jo-jo.
  • Sportowców dążących do zbudowania masy mięśniowej, osiągnięcia wysportowanej sylwetki, lepszej kondycji fizycznej i regeneracji po treningu.
  • Osób prowadzących siedzący tryb życia, ale dążących do zmiany nawyków żywieniowych.
  • Osób cierpiących z powodu nietolerancji pokarmowych: gluten i laktoza.
  • Diabetyków, którzy potrzebują uzyskać ustabilizowanie cukru we krwi.
  • Osób wymagających oczyszczenia organizmu z toksyn i patogenów za pomocą detoksu sokowego.

Zespół naszej firmy cateringowej każdego dnia pracuje nad stworzeniem pysznych dań ze zdrowych, naturalnych produktów. Wybierając nas inwestujesz w swoje zdrowie i sprawność fizyczną oraz umysłową. Tani catering Bydgoszcz zaprasza do włączenia się w nową rzeczywistość, w której nie trzeba tracić czasu na gotowanie, liczenie kalorii, a jednocześnie jeść na czas, pysznie i różnorodnie.  A najważniejsze, żeby nie myśleć o dodatkowych kilogramach, bo wszystko zostało już przemyślane, obliczone według wszystkich wskaźników: białek, tłuszczów, węglowodanów, witamin i minerałów. Potrawy przygotowywane są bez sztucznych barwników i GMO. Nasz sukces to efekt wspólnej pracy szefa kuchni i dietetyków, którzy opracowują programy żywieniowe, doradzają i będą Ci towarzyszyć na drodze do zdrowia.

zdrowycatering

Czy dieta pudełkowa wegetariańska to dobry pomysł?

Dieta wegetariańska polega na rezygnacji z jedzenia mięsa i jego przetworów. Dzięki bezmięsnej diecie pudełkowej można nie tylko schudnąć, ale także obniżyć poziom cholesterolu i zmniejszyć obciążenie przewodu pokarmowego. Niektóre badania sugerują pozytywny wpływ wegetarianizmu na wydajność i sprawność umysłową. Ponadto żywność roślinna jest stylem życia i wiele osób nie spożywa mięsa ze względu na ochronę życia zwierząt.

W naszej firmie cateringowej możesz zamówić dietę wegetariańską i odnieść korzyści:

 • Oczyszczanie organizmu. Dzięki dużej zawartości błonnika w pokarmach roślinnych organizm lepiej radzi sobie z eliminacją toksyn.
 • Poprawa kondycji skóry. Według wielu wegetarian w wyniku rezygnacji z produktów pochodzenia zwierzęcego skóra staje się mniej wrażliwa, zmniejsza się tłusty połysk, rzadziej pojawiają się stany zapalne, pryszcze i zaskórniki.
 • Utrata wagi. Odżywianie wegetariańskie, pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów, przyspieszyć metabolizm i spalić złogi tłuszczu.
 • Zmniejszenie ryzyka chorób układu krążenia. Badania pokazują, że wśród zwolenników diety wegetariańskiej obserwuje się mniej osób z chorobą niedokrwienną serca, nadciśnieniem tętniczym i miażdżycą, co jest związane z niską zawartością cholesterolu w żywności. Jednak choroby sercowo-naczyniowe mogą być również spowodowane nadużywaniem rafinowanej żywności, olejów roślinnych i żywności bogatej w cukier.
 • Mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia cukrzycy typu 2. Dieta wegetariańska obniża poziom cukru we krwi. Jeśli cukrzyca została już zdiagnozowana, wegetarianizm może pomóc ustabilizować stan.
 • Poprawiona praca jelit. Wybieranie żywności pochodzenia roślinnego wiąże się ze zdrowszą florą jelitową.

Zrównoważona dieta wegetariańska z naszego cateringu dietetycznego pozytywnie wpływa na metabolizm. Wszystko, co jemy, zamienia się w energię lub materiał budulcowy komórek. Choć wegetarianie wykluczają ze swojej diety mięso, nabiał pozostaje ważną częścią ich jadłospisu. Są źródłem wapnia, białka i innych ważnych pierwiastków. Sery, jogurty i mleko pomagają wzmacniać kości i utrzymywać prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Czy catering dysponuje różnymi planami żywieniowymi?

W naszym cateringu dietetycznym dbamy o to, aby Twoja droga do zdrowia i urody była łatwa i przyjemna, a osiągnięte rezultaty pozostały na zawsze. Dokładamy wszelkich starań, aby zbilansowane odżywianie stało się integralną częścią Twojego życia. Różnorodny wybór diet pudełkowych umożliwia dopasowanie programu żywienia do stanu swojego organizmu, aktywności fizycznej i upodobań kulinarnych. Jeżeli jesteś diabetykiem zaproponujemy Ci dietę z niskim IG, jeżeli walczysz z otyłością dietę odchudzającą lub dietę Keto, przy alergiach pokarmowych naszym wskazaniem będzie dieta bez glutenu i laktozy.

Podsumowanie

W naszym dynamicznym świecie prawidłowe odżywianie odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia i witalności. Zbilansowane posiłki z naszej firmy cateringowej ZdrowyCatering w Bydgoszczy oparte na naturalnych produktach, takich jak: chude mięso, nabiał, warzywa, owoce i zboża, dostarczają Twojemu organizmowi wszystkich potrzebnych mu witamin, minerałów, aminokwasów, błonnika i przeciwutleniaczy. Różnorodność przepisów na dania z naszej diety pudełkowej pokazuje, że zrównoważona żywność może być nie tylko zdrowa, ale i pyszna. Korzystając z naszych usług otrzymasz bezpłatną dostawę oraz konsultację z dietetykiem. Wchodząc na stronę naszego cateringu znajdziesz pouczający poradnik i kalkulatory. Zamawiając nasze posiłki otrzymasz kody rabatowe pochodzące z programu lojalnościowego.