Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kuchnia azjatycka w Hali Targowej. Właściciele prowadzą już lokal w Bydgoszczy

Dodano: 27.06.2023 | 11:35

Na zdjęciu: W Hali Targowej funkcjonować będzie restauracja azjatycka.

Fot. Szymon Fiałkowski

Nie znamy jeszcze daty otwarcia hali targowej, ale operator obiektu przedstawił kolejny lokal gastronomiczny, który będzie działał na Podwalu. 

Według pierwszych zapowiedzi hala targowa miała zostać otwarta zimą 2022/2023. Później mówiło się o wiośnie. Mamy już jednak wakacje, a obiekt nadal jest zamknięty. Operator szuka za to nowego menadżera i nie przedstawił jeszcze planowanej daty otwarcia Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Jeszcze jedna restauracja w hali targowej

W poniedziałek ogłoszono za to, że do grona lokali gastronomicznych, które będą działać w hali, dołącza DIM SUM. To zupełnie nowa restauracja, która ma oferować azjatycki street food.

Za nowy lokal odpowiadać będą właściciele Sushi Garden. W DIM SUM w Bydgoszczy będzie można zjeść między innymi bułeczki bao, pierogi gyoza, pierożki wonton oraz zupy azjatyckie.

– DIM SUM to oryginalne, choć z autorskim twistem, azjatyckie smaki na apetyt i „to go!” – reklamuje operator Hali Targowej.

Jakie lokale i handel w Hali Targowej?

W obiekcie będą działać również Pizza Corner, Mexicali, Pasta Miasta, cocktail bar Fyrtel, Yaki Maki, Odd Dog, Burger Park, Noto Ramen, Meraki, The Fry, Papito Cuban Food, oraz I Scream Gelato.

Nie są znane szczegóły dotyczące wymaganej umowy oferty handlowej w hali.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Patryk
Patryk
11 miesięcy temu

DIM SUM to oryginalne, choć z autorskim twistem, azjatyckie smaki na apetyt i „to go!” – przyznaję, że nic nie rozumiem z tego zdania.