[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kulisy powrotu Eweliny Żurowskiej do Pałacu. „Tutaj jest moje miejsce i czuję się tu bardzo dobrze”

Dodano: 16.09.2022 | 23:33

Na zdjęciu: Po roku spędzonym w Enerdze MKS-ie Kalisz, przyjmująca Ewelina Żurowska wróciła do Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz.

Fot. Archiwum

Po rocznej przerwie przyjmująca Ewelina Żurowska ponownie będzie zawodniczką Polskich Przetworów Pałacu. W rozmowie z klubową stacją opowiedziała o kulisach powrotu do bydgoskiego klubu.

To z pewnością jeden z bardziej zaskakujących ruchów transferowych w Tauron Lidze. Żurowska ponownie będzie zawodniczką bydgoskiego Pałacu i to po sezonie spędzonym w Enerdze MKS-ie Kalisz. Jakie były powody powrotu siatkarki do Bydgoszczy? – Myślę, że większość siatkarek bardzo by chciała grać w swoim mieście rodzinnym, ja się cieszę, że zrobiłam ten krok. W zeszłym sezonie spróbowałam czegoś nowego, ale to tutaj jest moje miejsce i tu się czuję bardzo dobrze – mówi grająca na pozycji przyjmującej Żurowska.

Miniony sezon Pałac zakończył na jedenastym miejscu w tabeli. Jakie cele na nadchodzący sezon ma bydgoska drużyna w oczach nowej zawodniczki? – Przychodząc tutaj, nie mam w głowie myśli, że gramy o utrzymanie, bo żadnej z nas to nie interesuje. Będziemy walczyć o zwycięstwo w każdym meczu – dodaje siatkarka Polskich Przetworów Pałacu. Żurowska nie ukrywa jednak, że roczny pobyt w Kaliszu był dla niej wartościowy. – Na pewno nie powiem, że ten rok był stracony, bo wiele się nauczyłam – opowiada dalej.

Żurowska z bydgoskim klubem trenuje od kilku dni. – Teraz jest czas na zgrywanie się siatkarskie, bo fizycznie jesteśmy coraz lepiej przygotowane, teraz czas na technikę i wszystkie elementy, które będą decydowały o tym, kto będzie wygrywał mecze – przyznaje zawodniczka, która opowiadała o kulisach dotychczasowego okresu przygotowawczego.

Przypomnijmy, że niedawno na pozycję przyjmującej Pałac pozyskał także reprezentantkę Węgier Kingę Szucs. Oprócz nich, na przyjęciu w bydgoskim zespole będą także pozyskane Pola Nowakowska i Koleta Łyszkiewicz. Do Bydgoszczy w tym okienku pozyskano także atakującą Monikę Gałkowską, środkowe Kamilę Kobus i Annę Lewandowską oraz libero Agatę Witkowską.

Kulisy powrotu Eweliny Żurowskiej do Pałacu. "Tutaj jest moje miejsce i czuję się tu bardzo dobrze"
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments